Ναόμι Κάμπελ: Η φωτογραφία της από το 2004 - Τι τιμή να μεταφέρω την Ολυμπιακή Φλόγα στους ιστορικούς δρόμους της Αθήνας

21:27 - 25/07/2024

Δείτε την ανάρτηση που έκανε το διάσημο μοντέλο με αφορμή την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων του Παρισιού

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ναόμι Κάμπελ θυμάται τους Ολυμπιακούς αγώνες 2004: “Τιμή μου να μεταφέρω την Φλόγα στους δρόμους της Αθήνας”

Η ανάρτηση που έκανε το σούπερ μοντέλο για την Ολυμπιακούς στην Αθήνα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Ναόμι Κάμπελ θυμάται τους Ολυμπιακούς αγώνες 2004: «Τιμή μου να μεταφέρω την Φλόγα στους δρόμους της Αθήνας»

Οι Ολυμπιακοί Αγώνες του Παρισίου, που ξεκινάνε αύριο (26.07.2024), «ξύπνησαν» αναμνήσεις στην Ναόμι Κάμπελ. Το σούπερ μοντέλο Ναόμι Κάμπελ, ανέβασε στο Instagram μία φωτογραφία από τους Ολυμπιακούς Αγώνες που έγιναν στην Αθήνα το 2004, αναπολώντας τις στιγμές που μετέφερε την Ολυμπιακή Φλόγα. Η καλλονή, που το 2004 ήταν 34 χρονών, στη φωτογραφία φαίνεται να κρατά ... Περισσότερα To άρθρο Η Ναόμι Κάμπελ θυμάται τους Ολυμπιακούς αγώνες 2004: «Τιμή μου να μεταφέρω την Φλόγα στους δρόμους της Αθήνας» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κατάσταση εκτάκτου ανάγκης στη Βολιβία καθώς μαίνονται δασικές πυρκαγιές

Καταστροφές στο κέντρο της Λαμίας από την καταιγίδα - Ξεριζώθηκαν δέντρα

Σαμπαλένκα: Τρίτος τίτλος Grand Slam για την Λευκορωσίδα, 2-0 την Πεγκούλα στον τελικό του US Open - Βίντεο

Τραγωδία στην Ακτή Ελεφαντοστού: 13 νεκροί και 45 τραυματίες σε τροχαίο

ΕΚΟ ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2024 (2Η ΗΜΕΡΑ): ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ Ο NEUVILLE

Φεστιβάλ Βενετίας: Βραβευμένη σκηνοθέτρια καταγγέλλει τη «γενοκτονία στη Γάζα» ως «εβραία Αμερικανίδα»