«Ήμασταν με τον διοικητή και βγάλαμε μια φωτογραφία» – Τι απαντά η Βάνα Μπάρμπα στην καταγγελία ότι διέσπειρε τον κορονοϊό

18:30 - 25/07/2024

Στην καταγγελία ότι διέσπειρε τον κορονοϊό σε νοσοκομείο της Αττικής απαντά η Βάνα Μπάρμπα. Η ηθοποιός ανέφερε μιλώντας στο Star ότι τηρούσε τα μέτρα προστασίας και φορούσε τη μάσκα της. «Ήμασταν με τις μάσκες και μετά από 2-3 μέρες που προσπάθησα να κάνω άλλο ένα ραντεβού για προσωπικές εξετάσεις είχα βγει ήδη θετική στον κορονοϊό. Θα μπορούσα κι εγώ να έχω κολλήσει στο νοσοκομείο. Άρα πώς μπορεί να κατηγορούμαι εγώ που παντού είχαμε μάσκα, δεν υπάρχει άνθρωπος που να μας έχει δει στο Ογκολογικό, θα ήταν τόσο ανήθικο για μας» είπε αρχικά η ηθοποιός. «Παρακαλώ θα ήθελα να με αφήσουν έξω από τις κόντρες. Ποιος κόλλησε ποιον, κανείς δεν μπορεί να ξέρει. Βγάλαμε τη μάσκα την ώρα που ήμασταν

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς