Γιώργος Αγγελόπουλος για τις δηλώσεις Σλούκα: Είναι εκτός λογικής – Περίμενα ότι θα είχε πει ήδη «συγγνώμη»

18:30 - 25/07/2024

Στις δηλώσεις του Κώστα Σλούκα μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος από τον Παναθηναϊκό, απάντησαν οι ιδιοκτήτες της ΚΑΕ Ολυμπιακός, Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου για την παρουσίαση του Σάσα Βεζένκοφ και αφού ρωτήθηκαν σχετικά από δημοσιογράφους. «Ίσως να έχει μπερδευτεί, ίσως είχε πιεστεί από κάποιον» ανέφερε χαρακτηριστικά ο Γιώργος Αγγελόπουλος, ενώ ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος σημείωσε: «Εμείς δεν κάναμε δήλωση εναντίον του». Ο Κώστας Σλούκας στις δηλώσεις του μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος, είχε πει: «Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για την αλαζονεία, το μη σεβασμό, την απαξίωση που μου έδειξαν οι κύριοι Αγγελόπουλοι και ο κ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς