Αποστολάκη: Δεν δίνω καμία γραμμή σε κανέναν – Έχω αποφασίσει ποια θα είναι η επιλογή μου

10:57 - 25/07/2024

Θέλω να είμαι μέρος της λύσης και όχι της κρίσης, δήλωσε η Μιλένα Αποστολάκη, βουλευτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ, μετά την απόσυρση της υποψηφιότητάς της από την προεδρία του κόμματος, μιλώντας στην ΕΡΤ. «Δεν δίνω καμία γραμμή σε κανέναν – Προσωπικά έχω αποφασίσει ποια θα είναι η επιλογή μου – Εννοείται ότι δεν πρόκειται να ψηφίσω λευκό ή άκυρο». «Στο ΠΑΣΟΚ υπάρχουν εντάσεις αλλά και συγκρόυσεις μηχανισμών και στρατών,τα οποία τραυματίζουν πάρα πολύ τη συνοχή της παράταξης», δήλωσε, η πρώην υπουργός.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποστολάκη: Δεν δίνω καμία γραμμή σε κανέναν – Προσωπικά έχω αποφασίσει ποια θα είναι η επιλογή μου

«Στο ΠΑΣΟΚ υπάρχουν εντάσεις αλλά και συγκρούσεις μηχανισμών και στρατών, τα οποία τραυματίζουν πάρα πολύ τη συνοχή της παράταξης», είπε η βουλευτής του ΠΑΣΟΚ 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αποστολάκη: Δεν δίνω καμία γραμμή σε κανέναν - Προσωπικά έχω αποφασίσει ποια θα είναι η επιλογή μου

'Εννοείται ότι δεν πρόκειται να ψηφίσω λευκό ή άκυρο', ανέφερε η Μιλένα Αποστολάκη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς