Ολυμπιακός: Προανήγγειλε την επιστροφή Βεζένκοβ!

01:37 - 25/07/2024

Η ΚΑΕ Ολυμπιακός με... μεταμεσονύκτιο «tweet» προανήγγειλε την επιστροφή του Σάσα Βεζένκοβ στην ομάδα!

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Ολυμπιακός προανήγγειλε την επιστροφή του Βεζένκοβ

Με ένα ευφάνταστο μεταμεσονύκτιο tweet στον λογαριασμό της ΚΑΕ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε τον Σάσα Βεζένκοφ με φοβερό βίντεο

Ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε επίσημα την επιστροφή του Σάσα Βεζένκοφ στο λιμάνι. Το φοβερό βίντεο της ερυθρόλευκης ΚΑΕ με πρωταγωνιστή τον Βούλγαρο φόρογουορντ. Ο Ολυμπιακός πυροδότησε τη “βόμβα” Βεζένκοφ. Οι Πειραιώτες ανακοίνωσαν την επιστροφή του Βούλγαρου φόργουορντ στον Πειραιά με συμβόλαιο διάρκειας πέντε ετών. Ο άλλοτε MVP της Euroleague έφυγε το περασμένο καλοκαίρι από τον Ολυμπιακό ... Περισσότερα To άρθρο Ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε τον Σάσα Βεζένκοφ με φοβερό βίντεο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ολυμπιακός: Αποθέωση για Αγγελόπουλους στο ΣΕΦ στην παρουσίαση του Βεζένκοφ

Η ΚΑΕ Ολυμπιακός παρουσίασε τον Σάσα Βεζένκοφ στο ΣΕΦ, λίγες ώρες μετά την επίσημη επιστροφή του Βούλγαρου φόργουορντ στους Πειραιώτες, με τους αδερφούς Αγγελόπουλους να αποθεώνονται από τον κόσμο. Οι ιδιοκτήτες της ΚΑΕ Ολυμπιακός, Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος, πήγαν στο ΣΕΦ για την παρουσίαση του Σάσα Βεζένκοφ και αποθεώθηκαν από τον κόσμο της ομάδας. Αρκετοί ... Περισσότερα To άρθρο Ολυμπιακός: Αποθέωση για Αγγελόπουλους στο ΣΕΦ στην παρουσίαση του Βεζένκοφ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Ολυμπιακός προανήγγειλε Βεζένκοφ με… Βασίλη Καρρά (vid)

«Kalinixta! Θα σας πούμε και… Kalimera», ήταν η λεζάντα στο ποστάρισμα της ΚΑΕ Ολυμπιακός που προαναγγέλλει την μεγάλη επιστροφή του Σάσα Βεζένκοφ στον Πειραιά.

Διαβάστε το στο in.gr

Χαμός στο ΣΕΦ για την επιστροφή του Βεζένκοφ (vids, pics)

Οι φίλοι του Ολυμπιακού βρίσκονται στο ΣΕΦ για αποθεώσουν τον Σάσα Βεζένκοφ για τη μεγάλη επιστροφή του στους Ερυθρόλευκους.

Διαβάστε το στο in.gr

Ολυμπιακός: Ανακοίνωσε την επιστροφή Βεζένκοφ - «Γύρισα στην οικογένειά μου»

Ο Σάσα Βεζένκοφ είναι και επίσημα παίκτης του Ολυμπιακού, επιστρέφοντας στην EuroLeague μετά από μια χρονιά στο NBA.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πεγκούλα - Σαμπαλένκα 0-2: Άνοιξε λογαριασμό και στο US Open

Κουλιεράκης: «Ανεβάσαμε ρυθμό και δεν αφήσαμε την Φινλανδία να μας απειλήσει, μας έχει δώσει ωραίες ιδέες ο Γιοβάνοβιτς»

Γιοβάνοβιτς: «Είμαι περήφανος που είμαι στην Εθνική Ελλάδας»

Τσιμίκας: «Είμαι υπερήφανος αλλά δεν καθησυχαζόμαστε»

Εθνική Ελλάδος: One Fotis Show!

Μπουχαλάκης: «Ιδανική αρχή για την Ελλάδα, έχουμε δουλειά να κάνουμε»