Η καλλονή Νικολίνα Νικολούζου ποζάρει topless στο Instagram

14:22 - 24/07/2024

Η νικήτρια του My Style Rocks, Νικολίνα Νικολούζου, εμφανίστηκε topless στο Instagram, για τις ανάγκες κάποιας φωτογράφισης. Η νεαρή τρανς, η οποία είχε μιλήσει κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού για την φυλομετάβαση που έκανε, φαίνεται να ποζάρει γυμνή από τη μέση και πάνω κρύβοντας το στήθος της με ένα μεταλλικό αντικείμενο. Οι φωτογραφίες συγκέντρωσαν εκατοντάδες Likes και πολλά σχόλια. H εξομολόγησή της Κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού η 20χρονη είχε δηλώσει: «Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας. Αγαπητοί τηλεθεατές θέλω να σας πω μια ιστορία που ξεκινάει από όταν ήμουν 11 ετών. Δεν ήμουν πάντα το άτομο που βλέπετε μπροστά σας. Είμαι ένα κορίτσι που γεννήθηκε στο λάθος σώμα. Αυτό, δηλαδή,

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς