Power of Love: Η ιστορία της Νίκης άφησε άναυδη την Κατερίνα Καραβάτου - Με έβαλε στοίχημα με την παρέα του

09:09 - 24/07/2024

Με προσέγγισε και «έπεσα», μετά άρχισαν τα γέλια και δεν μου ξαναμίλησε ποτέ, είπε ξεσπώντας σε κλάματα

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Λύγισε» η Νίκη του Power Of Love με την εξομολόγηση στην Κατερίνα Καραβάτου – «Με έβαλε στοίχημα με την παρέα του»

Δακρυσμένη και με «σπασμένη» φωνή η Νίκη του Power of Love έκανε μια εξομολόγηση στην Κατερίνα Καραβάτου περιγράφοντας μια δραματική εμπειρία που την πλήγωσε. Μιλώντας στην παρουσιάστρια του reality είπε ότι κάποιος άντρας στο παρελθόν την προσέγγισε ερωτικά, καθώς την είχε βάλει στοίχημα με την παρέα του, ότι θα κατάφερνε να «τη ρίξει». «Μου έχει ξανασυμβεί να με έχει χρησιμοποιήσει κάποιος, έχει βάλει στοίχημα με την παρέα του, ότι «εγώ αυτή θα τη ρίξω». Και έπεσα εγώ στην παγίδα, γιατί όντως ήρθε και με προσέγγισε, εμένα μου άρεσε και εγώ έπεσα. Και με το που έγινε αυτό άρχισαν τα γέλια ότι «τα κατάφερα είμαι μάγκας» και μετά δεν μου ξαναμίλησε ποτέ» ανέφερε διαγωνιζόμενη του Power of

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κατάσταση εκτάκτου ανάγκης στη Βολιβία καθώς μαίνονται δασικές πυρκαγιές

Καταστροφές στο κέντρο της Λαμίας από την καταιγίδα - Ξεριζώθηκαν δέντρα

Σαμπαλένκα: Τρίτος τίτλος Grand Slam για την Λευκορωσίδα, 2-0 την Πεγκούλα στον τελικό του US Open - Βίντεο

Τραγωδία στην Ακτή Ελεφαντοστού: 13 νεκροί και 45 τραυματίες σε τροχαίο

ΕΚΟ ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2024 (2Η ΗΜΕΡΑ): ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ Ο NEUVILLE

Φεστιβάλ Βενετίας: Βραβευμένη σκηνοθέτρια καταγγέλλει τη «γενοκτονία στη Γάζα» ως «εβραία Αμερικανίδα»