Κατερίνα Σακελλαροπούλου: Θα κάνω το καθήκον μου ως τη λήξη της θητείας μου, άλλα θεσμικά όργανα αποφασίζουν για το πρόσωπο του Προέδρου

23:00 - 23/07/2024

Διαβάστε όλη τη συνέντευξη της Προέδρου της Δημοκρατίας στην ΕΡΤ - Τι απάντησε για το πάρτι μετά την ψήφιση του νόμου για τα ομόφυλα ζευγάρια

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σακελλαροπούλου: Θα κάνω το καθήκον μου ως τη λήξη της θητείας μου, άλλα θεσμικά όργανα αποφασίζουν για το πρόσωπο του Προέδρου

Τι απάντησε για το πάρτι μετά την ψήφιση του νόμου για τα ομόφυλα ζευγάρια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Σακελλαροπούλου: Άλλα θεσμικά όργανα αποφασίζουν για το πρόσωπο του Προέδρου, θα κάνω το καθήκον μου μέχρι το τέλος

Συνέντευξη εφ΄όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου στην ΕΡΤ, λίγες ώρες πριν από την δεξίωση στο Προεδρικό Μέγαρο για την 50η επέτειο αποκατάστασης της Δημοκρατίας. Στον κήπο της Προεδρίας και με φόντο το Προεδρικό Μέγαρο η Κατερίνα Σακελλαροπούλου αναφέρθηκε στη σύγχρονη Ελληνική Δημοκρατία και στα επιτεύγματα της Μεταπολίτευσης, αλλά και ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Σακελλαροπούλου: Άλλα θεσμικά όργανα αποφασίζουν για το πρόσωπο του Προέδρου, θα κάνω το καθήκον μου μέχρι το τέλος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Σακελλαροπούλου: Θα κάνω το καθήκον μου ως τη λήξη της θητείας μου

«Θα κάνω το καθήκον μου ως τη λήξη της θητείας μου, άλλα θεσμικά όργανα αποφασίζουν για το πρόσωπο του Προέδρου», είπε μεταξύ άλλων η Πρόεδρος της Δημοκρατίας.

Διαβάστε το στο tovima
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: Πλέον βιώνω την εκτίμηση των ανθρώπων που κάποτε με αμφισβήτησαν

Σαν σήμερα, το 1981 η πρώτη νίκη του ΠΑΣΟΚ στις εκλογές - Τα γκάλοπ και οι στόχοι μετά την επανεκλογή Ανδρουλάκη

Δημήτρης Τσιόδρας: Ζητά μέτρα προστασίας των παιδιών από εισαγωγές επικίνδυνων παιχνιδιών στην Ευρώπη

Φίμωσε και λήστεψε γυναίκα με πρόσχημα ένα χρέος

Νίκος Ψαρράς: Δυστυχώς δεν φλερτάρω πια και μου λείπει πολύ

Κύμα γαστρεντερίτιδας στην Κρήτη: Πλήττει νέους και φοιτητές – Οι ειδικοί αναζητούν τις αιτίες