Ατόπημα Μονεμβασιώτη: «Κορυφαίος Ελληνας μπασκετμπολίστας ο Διαμαντίδης, όχι ο Γκάλης που ήρθε από την Αμερική»

21:37 - 23/07/2024

Ο Παναγιώτης Μονεμβασιώτης υπέπεσε σε σοβαρό ατόπημα κατά την επίσημη παρουσίαση της αγοράς της ΠΑΕ Ηρακλής καθώς όταν ρώτησε ποιος είναι ο κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας όλων των εποχών είπε… «Έλληνας έτσι, όχι ο Γκάλης που ήρθε από την Αμερική».

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μονεμβασιώτης: «Ο Διαμαντίδης είναι ο κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας, ο Γκάλης ήρθε από την Αμερική»

Ο νέος ισχυρός άνδρας του Ηρακλή, Παναγιώτης Μονεμβασιώτης, δήλωσε ότι ο Δημήτρης Διαμαντίδης είναι ο κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας και όχι ο Νίκος Γκάλης. Ο Παναγιώτης Μονεμβασιώτης ανέλαβε τα ηνία του Ηρακλή και στη συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε αναφέρθηκε και στο μπάσκετ, θέλοντας να αποθεώσει τον Γηραιό. Συγκεκριμένα, ο Μονεμβασιώτης τόνισε πως κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας είναι ... Περισσότερα To άρθρο Μονεμβασιώτης: «Ο Διαμαντίδης είναι ο κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας, ο Γκάλης ήρθε από την Αμερική» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πεγκούλα - Σαμπαλένκα 0-2: Άνοιξε λογαριασμό και στο US Open

Κουλιεράκης: «Ανεβάσαμε ρυθμό και δεν αφήσαμε την Φινλανδία να μας απειλήσει, μας έχει δώσει ωραίες ιδέες ο Γιοβάνοβιτς»

Γιοβάνοβιτς: «Είμαι περήφανος που είμαι στην Εθνική Ελλάδας»

Τσιμίκας: «Είμαι υπερήφανος αλλά δεν καθησυχαζόμαστε»

Εθνική Ελλάδος: One Fotis Show!

Μπουχαλάκης: «Ιδανική αρχή για την Ελλάδα, έχουμε δουλειά να κάνουμε»