Φειδίας Παναγιώτου για το επεισόδιο με τους συγγενείς αγνοουμένων της Κύπρου: «Είπα δυό κουβέντες παραπάνω»

21:28 - 23/07/2024

Τη δική του εκδοχή για το επεισόδιο που είχε με τους συγγενείς αγνοουμένων της Κύπρου, μετά την εκδήλωση μνήμης για τα 50 χρόνια από την τουρκική εισβολή του 1974, έδωσε ο ευρωβουλευτής και YouTuber, Φειδίας Παναγιώτου, με βίντεο που ανέβασε στα social media, σήμερα Τρίτη (23.7.24). Υπενθυμίζεται ότι με ανακοίνωσή του το περασμένο Σάββατο, ο ... Περισσότερα To άρθρο Φειδίας Παναγιώτου για το επεισόδιο με τους συγγενείς αγνοουμένων της Κύπρου: «Είπα δυό κουβέντες παραπάνω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Είπα δύο κουβέντες παραπάνω» – Τι λέει ο Φειδίας Παναγιώτου για το επεισόδιο με τους συγγενείς Αγνοουμένων

Τι δική του εκδοχή για το επεισόδιο με τους συγγενείς Αγνοουμένων έξω από το προεδρικό Μέγαρο μετά την εκδήλωση μνήμης για τα 50 χρόνια από την τουρκική εισβολή το 1974 στην Κύπρο έδωσε ο Φειδίας Παναγιώτου. Οι συγγενείς των αγνοούμενων καταγγέλλουν τον Φειδία Παναγιώτου ότι τους χλεύασε και τους ειρωνεύτηκε με εκφράσεις «Μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου και εγώ έχω θείο αγνοούμενο αλλά δεν κάνω έτσι». Ο γνωστός YouTuber που πρόσφατα εκλέχθηκε ευρωβουλευτής μέσα από ένα βίντεο που δημοσίευσε στο X δίνει τη δική του εκδοχή για το περιστατικό. «Είπα δυό τρεις κουβέντες παραπάνω», παραδέχεται. Μεταξύ άλλων τόνισε «και ο ίδιος θα ήθελε να ακουστεί το ζήτημα των αγνοουμένων, μιας και ο θείο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γερμανία και Ολλανδία πέτυχαν «πεντάρες» στην πρεμιέρα τους στο Nations League - Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου

Το ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις στην εθνική οδό – Εκπληκτικές εικόνες από τη σκοτεινή Μαλακάσα

Η Σάρα Φρίντλαντ κατήγγειλε «ως εβραία Αμερικανίδα σκηνοθέτης» τη γενοκτονία στην Γάζα στο Φεστιβάλ Βενετίας

Ελλάδα - Φινλανδία 3-0 Τελικό: Έφτασε στη νίκη με Ιωαννίδη

Μπουρίνι έριξε δέντρα στη Λαμία - «Κόπηκε» το ρεύμα και έσβησαν τα φανάρια της πόλης

Τόμας Γουόκαπ και Εστρέλα Νούρι: «Λιώνει» ο ένας για τον άλλο – «Είναι ο πρίγκιπάς μου» λέει η σύζυγος του μπασκετμπολίστα