«Μου φώναξε “τι είπες μωρή π…”, το παιδί ούρλιαζε»: Η κατάθεση της συζύγου για όσα προηγήθηκαν της δολοφονίας στην Αρκαδία

21:58 - 22/07/2024

«Λεκτική παρενόχληση» υποστηρίζει πως δέχθηκε από τον 64χρονο στην Αρκαδία η 34χρονη που κατηγορείται για απλή συνέργεια στον σύζυγό της, ο οποίος κατηγορείται για ανθρωποκτονία σε ήρεμη ψυχική κατάσταση και ενδεχόμενο δόλο. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Star, η 34χρονη στην κατάθεσή της, υποστηρίζει πως ο 64χρονος του ακολούθησε και δημιούργησε επεισόδιο μετά από γλέντι που ακολούθησε βάπτιση στο χωριό. «Μη φύγετε, θα έρθω κι εγώ μαζί σας» είπε ο 64χρονος σύμφωνα με τη γυναίκα η οποία ανέφερε ακόμα «Εγώ ακούγοντας αυτά τα λόγια του είπα. «Τι λες; Εγώ φεύγω με την οικογένειά μου, φύγε τώρα, αυτή τη στιγμή». Τότε ο άντρας μου που δεν είχε προλάβει να μπει ακόμη στο αμάξι, στράφηκε προς τον 64

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς