Ραζνάτοβιτς για Πετρούσεφ και Ερυθρό Αστέρα: «Δεν θα υπάρξουν συζητήσεις μέχρι ο Ολυμπιακός να ενισχυθεί στο "4"»!

17:55 - 22/07/2024

O Μίσκο Ραζνάτοβιτς διέψευσε τη φημολογία που θέλει τον Ολυμπιακό να απαντά αρνητικά στον Ερυθρό Αστέρα, εξηγώντας πως δεν θα υπάρξουν συζητήσεις μέχρι οι Πειραιώτες να ενισχυθούν στη θέση «4».

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξαλλος ο Ραζνάτοβιτς για Πετρούσεφ: «Δεν υπήρξαν και δεν θα υπάρξουν συζητήσεις μέχρι ο Ολυμπιακός να ενισχυθεί στη θέση 4»

Ο Ολυμπιακός περιμένει τον Σάσα Βεζένκοφ και η προσθήκη του Βούλγαρου φόργουορντ αναμένεται να οδηγήσει εκτός ομάδας τον Φίλιπ Πετρούσεφ, με τα σενάρια να έχουν “φουντώσει” και να κάνουν… έξαλλο τον ατζέντη του Σέρβου, Μίσκο Ραζνάτοβιτς. Ένα νέο δημοσίευμα έκανε λόγο για αρνητική απάντηση της ΚΑΕ Ολυμπιακός σε πρόταση του Ερυθρού Αστέρα για τον Φίλιπ ... Περισσότερα To άρθρο Έξαλλος ο Ραζνάτοβιτς για Πετρούσεφ: «Δεν υπήρξαν και δεν θα υπάρξουν συζητήσεις μέχρι ο Ολυμπιακός να ενισχυθεί στη θέση 4» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Πεγκούλα - Σαμπαλένκα 0-2: Άνοιξε λογαριασμό και στο US Open

Κουλιεράκης: «Ανεβάσαμε ρυθμό και δεν αφήσαμε την Φινλανδία να μας απειλήσει, μας έχει δώσει ωραίες ιδέες ο Γιοβάνοβιτς»

Γιοβάνοβιτς: «Είμαι περήφανος που είμαι στην Εθνική Ελλάδας»

Τσιμίκας: «Είμαι υπερήφανος αλλά δεν καθησυχαζόμαστε»

Εθνική Ελλάδος: One Fotis Show!

Μπουχαλάκης: «Ιδανική αρχή για την Ελλάδα, έχουμε δουλειά να κάνουμε»