Ποια ήταν η Ντέμη Γεωργίου που «έσβησε» από σηπτικό σοκ

12:21 - 22/07/2024

Το πρωί της Δευτέρας (22/07) έγινε γνωστό ότι πέθανε η πρώην παίκτρια του MasterChef, Ντέμη Γεωργίου, η οποία προσβλήθηκε από βακτηριακή λοίμωξη προκαλώντας της σηπτικό σοκ. Η Ντέμη Γεωργίου έγινε γνωστή στο κοινό το 2020 όταν έλαβε μέρος στο reality μαγειρικής, MasterChef του STAR. Τότε είχε μιλήσει για τον γάμο της με τη σύντροφό της Άλκηστις η οποία τη στήριζε κατά την παραμονή της στο παιχνίδι. «Σήμερα, εδώ μαζί μου, εκτός από τα αδέλφια μου και τους φίλους μου, είναι και η σύζυγός μου, η Άλκηστις που παρόλο τα δύσκολα που περνάει λόγω της επιλογής της να είμαστε παντρεμένες, παρ’ όλα αυτά είναι σήμερα εδώ και με στηρίζει και την ευχαριστώ πολύ γι’ αυτό. Το οικογενειακό μου κλίμα είνα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Αλέξης Πατέλης: «Τα 9+1 μέτρα του Μητσοτάκη στη ΔΕΘ»

Καταρρακτώδης βροχή και δυνατοί άνεμοι έριξαν δέντρα στη Λαμία – Έγιναν διακοπές ρεύματος

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 8/9/2024

Τουλάχιστον 21 νεκρά παιδιά από πυρκαγιά σε δημοτικό σχολείο στην Κένυα – Δεκάδες μαθητές εξακολουθούν να αγνοούνται

Σαν σήμερα 8 Σεπτεμβρίου: Γεννιέται ο εθνικός μας παραμυθάς, Ευγένιος Τριβιζάς – Η Φρουτοπία και άλλα έργα του

Ανάλυση Deutsche Welle: Η «μεταμόρφωση» των ελληνογερμανικών σχέσεων – Σκιές σε 3 τομείς