Φρέντι Μπελέρης: Κίνηση αποκλιμάκωσης από την Αλβανία η άδεια που μου δόθηκε

11:51 - 20/07/2024

«Κίνηση αποκλιμάκωσης» χαρακτήρισε ο ευρωβουλευτής, Φρέντι Μπελέρης, την άδεια που του έδωσαν οι Αρχές της Αλβανίας, προκειμένου να μεταβεί στο Στρασβούργο για την ορκωμοσία του. «Θεωρώ ότι η άδεια που μου δοήθηκε είναι μια κίνηση αποκλιμάκωσης αλλά δεν ξέρω τη συνέχεια», τόνισε ο ευρωβουλευτής Φρέντι Μπελέρης, μιλώντας στην ΕΡΤ. «Η υποδοχή μου στο “Ελ. Βενιζέλος” ... Περισσότερα To άρθρο Φρέντι Μπελέρης: Κίνηση αποκλιμάκωσης από την Αλβανία η άδεια που μου δόθηκε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπελέρης: Κίνηση αποκλιμάκωσης από την Αλβανία η άδεια που μου δόθηκε

Στις Βρυξέλλες όλοι είχαν μια καλή κουβέντα να πουν και διευκόλυναν όλη την παρουσία μου εκεί, υπογράμμισε ο ευρωβουλευτής με τη ΝΔ Φρέντι Μπελέρης

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γερμανία και Ολλανδία πέτυχαν «πεντάρες» στην πρεμιέρα τους στο Nations League - Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου

Το ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις στην εθνική οδό – Εκπληκτικές εικόνες από τη σκοτεινή Μαλακάσα

Η Σάρα Φρίντλαντ κατήγγειλε «ως εβραία Αμερικανίδα σκηνοθέτης» τη γενοκτονία στην Γάζα στο Φεστιβάλ Βενετίας

Ελλάδα - Φινλανδία 3-0 Τελικό: Έφτασε στη νίκη με Ιωαννίδη

Μπουρίνι έριξε δέντρα στη Λαμία - «Κόπηκε» το ρεύμα και έσβησαν τα φανάρια της πόλης

Τόμας Γουόκαπ και Εστρέλα Νούρι: «Λιώνει» ο ένας για τον άλλο – «Είναι ο πρίγκιπάς μου» λέει η σύζυγος του μπασκετμπολίστα