O Σπύρος Θεοδωρόπουλος ανακοίνωσε την υποψηφιότητά του για την προεδρία του ΣΕΒ

10:00 - 23/04/2024

Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του στις εκλογές που θα διεξαχθούν κατά τη φετινή ΓΣ του Συνδέσμου στις 19 Ιουνίου

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΣΕΒ: Ο Σπύρος Θεοδωρόπουλος ανακοινώνει την υποψηφιότητά του για την προεδρία του Συνδέσμου

Με ανακοίνωση του σήμερα (23.4.2024) ο νυν αντιπρόεδρος του ΣΕΒ, Σπύρος Θεοδωρόπουλος, ανακοινώνει την υποψηφιότητα για την προεδρία του ΣΕΒ. Αναλυτικά, η ανακοίνωση του κου Θεοδωρόπουλου αναφέρει πως «με χαρά και αίσθηση ευθύνης, την πρόθεσή μου να είμαι υποψήφιος στις επερχόμενες εκλογές για την Προεδρία του Συνδέσμου Επιχειρήσεων και Βιομηχανιών. Ενημέρωσα ήδη εχθές ως όφειλα, ... Περισσότερα To άρθρο ΣΕΒ: Ο Σπύρος Θεοδωρόπουλος ανακοινώνει την υποψηφιότητά του για την προεδρία του Συνδέσμου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σπύρος Θεοδωρόπουλος: Η επίσημη ανακοίνωση της υποψηφιότητάς του για την προεδρία του ΣΕΒ

Ο Αντιπρόεδρος του ΣΕΒ, Σπύρος Θεοδωρόπουλος, ανακοινώνει και επίσημα την υποψηφιότητά του για την Προεδρία του ΣΕΒ

Διαβάστε το στο mononews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

«Ο σύντροφός μου ανέκαθεν ονειρευόταν να γίνει πατέρας, αλλά εγώ δεν ήθελα παιδιά»

«Άνθρωποι χάνονταν γύρω μας»: Οι πρώτες δηλώσεις Ελλήνων που ταξίδεψαν από τον Λίβανο με το C-130, φωτογραφίες

Μέση Ανατολή: Η British Airways παρατείνει την αναστολή πτήσεων προς το Τελ-Αβίβ έως τα τέλη Οκτωβρίου

Ο εμίρης του Κατάρ εξέφρασε την πλήρη υποστήριξή του στον Λίβανο

Αυτή την Κυριακή με το Θέμα, το εξαιρετικό μυθιστόρημα της Μπέσσης Λιβανού «Μόνο στα όνειρα»

Αφροδίτη Γεροκωνσταντή για τα σχόλια του Γιώργου Λιάγκα για τη Ματούλα Ζαμάνη: Την αισθητική σου στο σπίτι σου