Ο κύβος ερρίφθη: Σπύρος Θεοδωρόπουλος vs Ιουλία Τσέτη σε μία πρωτόγνωρη «μάχη» για τον ΣΕΒ

09:00 - 23/04/2024

Εντός ωρών, σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες, ο κ. Θεοδωρόπουλος θα ανακοινώσει δημοσίως την υποψηφιότητα του, έπειτα απ’ το “τέλος εποχής” που σήμανε ο κ. Δημήτρης Παπαλεξόπουλος – Συζητήσεις και για πιθανό τρίτο υποψήφιο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Θεοδωρόπουλος και Ιουλία Τσέτη υποψήφιοι για την προεδρία του ΣΕΒ

Την υποψηφιότητα του για τη θέση του προέδρου του ΣΕΒ ανακοίνωσε επίσημα σήμερα ο νυν αντιπρόεδρος του Συνδέσμου, Σπύρος Θεοδωρόπουλος. Ήδη ο σημερινός πρόεδρος Δημήτρης Παπαλεξόπουλος έχει δηλώσει ότι δεν θα είναι υποψήφιος ενώ την υποψηφιότητα της έχει ανακοινώσει η Γενική Γραμματέας του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΕΒ Ιουλία Τσέτη, Πρόεδρος & CEO του Ομίλου Φαρμακευτικών Το άρθρο Σπύρος Θεοδωρόπουλος και Ιουλία Τσέτη υποψήφιοι για την προεδρία του ΣΕΒ εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Διαμαντοπούλου: Για να πετύχουμε χρειαζόμαστε ηγεσία αλλά και ηγετική ομάδα

Μάξιμος Χαρακόπουλος: Να διαγραφούν προκλητικές χρεώσεις ρεύματος σε πλημμυροπαθείς αγρότες

Conference League: Πρεμιέρα για τον Παναθηναϊκό στη Βοσνία - Στις 22:00 κόντρα στη Μπόρατς

Τάκης Ζαχαράτος: Πιστεύω πολύ στον Θεό, αλλά η τέχνη μου είναι το καταφύγιό μου

«Ο σύντροφός μου ανέκαθεν ονειρευόταν να γίνει πατέρας, αλλά εγώ δεν ήθελα παιδιά»

«Άνθρωποι χάνονταν γύρω μας»: Οι πρώτες δηλώσεις Ελλήνων που ταξίδεψαν από τον Λίβανο με το C-130, φωτογραφίες