Νικήτας Κακλαμάνης «κόλαφος» για τον Θοδωρή Ζαγοράκη: «Ευτυχώς τον ξεφορτωθήκαμε»

22:00 - 09/04/2024

Καυστικό ήταν το σχόλιο που έκανε ο Νικήτας Κακλαμάνης για τη «μεταγραφή» Θοδωρή Ζαγοράκη στο ΠΑΣΟΚ. Συγκεκριμένα στην εκπομπή «Η […] The post Νικήτας Κακλαμάνης «κόλαφος» για τον Θοδωρή Ζαγοράκη: «Ευτυχώς τον ξεφορτωθήκαμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Κόλαφος» ο Νικήτας Κακλαμάνης για τον Θοδωρή Ζαγοράκη: «Ευτυχώς τον ξεφορτωθήκαμε»

Καυστικό ήταν το σχόλιο που έκανε ο Νικήτας Κακλαμάνης για τη «μεταγραφή» Θοδωρή Ζαγοράκη στο ΠΑΣΟΚ. Συγκεκριμένα στην εκπομπή «Η επόμενη ημέρα» στο Action 24 σχολίασε για την υποψηφιότητα του πρώην ποδοσφαιριστή στις ευρωεκλογές: Καυστικό ήταν το σχόλιο που έκανε ο Νικήτας Κακλαμάνης για τη «μεταγραφή» Θοδωρή Ζαγοράκη στο ΠΑΣΟΚ. Συγκεκριμένα στην εκπομπή «Η επόμενη ημέρα» στο Action 24 σχολίασε για την υποψηφιότητα του πρώην ποδοσφαιριστή στις ευρωεκλογές: «Όφειλε να πάρει και έναν δεξιό το ΠΑΣΟΚ. Έχουμε μαζέψει το μισό ΠΑΣΟΚ. Αφήστε να φύγει ένας από εμάς να πάει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο ευπατρίδης Νικητας Κακλαμανης για τον Ζαγοράκη: Ευτυχώς τον ξεφορτωθήκαμε απο τη ΝΔ

Την μεταγραφή του Θοδωρή Ζαγοράκη από τη ΝΔ στο ΠΑΣΟΚ σχολίασε ο Νικήτας Κακλαμάνης. Μιλώντας σε τηλεοπτική εκπομπή του Action24 ο υποψήφιος ευρωβουλευτής Κώστας Χρυσόγονος, είπε ότι ο πρώην διεθνής ποδοσφαιριστής, «μπορεί να ήταν ευρωβουλευτής με τη ΝΔ, όμως πολιτικά ήταν άχρωμος. Δεν μιλούσε υπέρ της Νέας Δημοκρατίας». Εκείνη τη στιγμή παρενέβη ο Νικήτας Κακλαμάνης […] Ο ευπατρίδης Νικητας Κακλαμανης για τον Ζαγοράκη: Ευτυχώς τον ξεφορτωθήκαμε απο τη ΝΔ - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Τζόυς Ευείδη: «Ήταν μεγάλο δώρο που είχα παράσταση την ημέρα της κηδείας των γονιών μου»

Συγκινεί ο Σταμάτης Φασουλής για την Άννα Παναγιωτοπούλου: «Είναι σαν να έχασα το μισό θεατρικό μου εαυτό»

Νεαρός ταξιδιώτης απαντά για τα μελλοντικά του σχέδια: «Έχει λεφτά ο πατέρας μου» – «Σοβαρέψου»

Η Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ για την έκθεση της προσωπικής της ζωής: «Ήταν ακόμη πιο σοκαριστικό»

Στέφανος Κορκολής: «Μου λείπεις αγαπημένε μου δάσκαλε» – Η ανάρτηση για τον Μίκη Θεοδωράκη

Σία Κοσιώνη: «Και φέτος φεύγω υπερήφανη για όσα καταφέραμε μαζί με τους συνεργάτες μου στον ΣΚΑΙ»