Μαρίνα Ασλάνογλου: «Μου είχε πει να κάνω πάντα μία μουντζούρα πίσω από το αφτί μου, το κάνω 20 χρόνια»

15:00 - 26/12/2023

Στο εορταστικό «Πρωίαν σε είδον» τη δεύτερη μέρα των Χριστουγέννων φιλοξενήθηκε η Μαρίνα Ασλάνογλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον Φώτη […] The post Μαρίνα Ασλάνογλου: «Μου είχε πει να κάνω πάντα μία μουντζούρα πίσω από το αφτί μου, το κάνω 20 χρόνια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου: “Μου είχε πει να κάνω πάντα μία μουντζούρα πίσω από το αφτί μου, το κάνω 20 χρόνια”

“Το θέμα στον γάμο είναι να προσπαθούν και οι δύο πλευρές, αν το αφήσεις, σε αφήνει κι αυτό. Να είσαι στον γάμο και να είσαι ελεύθερος”, δηλώνει η γνωστή ηθοποιός. Στο εορταστικό «Πρωίαν σε είδον»...Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Μαρίνα Ασλάνογλου: “Μου είχε πει να κάνω πάντα μία μουντζούρα πίσω από το αφτί μου, το κάνω 20 χρόνια”

Διαβάστε το στο sinidisi.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Θέμης Αδαμαντίδης – Βαρβάρα Κίρκη: Χωρισμός βόμβα μετά από τέσσερα χρόνια σχέσης

Γιώργος Λιάγκας: Επέστρεψε από το Λονδίνο μετά το ταξίδι του με τη Μαρία Αντωνά

Άρης Πορτοσάλτε κατά Κασσελάκη: «Ήρθε με το μαγιό και το σκαρπίνι για διακοπές, πήρε ένα κόμμα και τον πέταξε έξω»

Κατερίνα Σαλακά – Σε σοκ καταγγέλλει δημόσια τη Μαρίνα Σάττι: «Μου φέρονται με τον πιο άσχημο τρόπο»

Δημήτρης Λιγνάδης: «Είναι επικίνδυνο να θέλουμε κάποιον στη φυλακή επειδή τον αντιπαθούμε»

Γιάννης Ντσούνος – Τι αποκάλυψε ο Χρήστος Κούτρας για την απουσία του από την εκπομπή: «Κλάταρε, αυτό ήταν»