Χρίστος Αντωνιάδης: Αποκαλύπτει για το φιλί με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους Δύο Ξένους…

18:18 - 20/10/2019

Στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” ήταν καλεσμένος ο Χρίστος Αντωνιάδης. Ο γνωστός τραγουδιστής, μάλιστα, μίλησε και για τη σκηνή του […] The post Χρίστος Αντωνιάδης: Αποκαλύπτει για το φιλί με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους Δύο Ξένους… appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρίστος Αντωνιάδης: «Η σχέση που είχα είχε λυσσάξει για το φιλί με την Παλαιολόγου στους 'Δύο Ξένους'» (βίντεο)

Στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” ήταν καλεσμένος ο Χρίστος Αντωνιάδης. Ο γνωστός τραγουδιστής, μάλιστα, μίλησε και για τη σκηνή του φιλιού που είχε με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη σειρά “Δύο Ξένοι”. «Το γύρισμα με το φιλί κράτησε πάνω από μισή ώρα. Σταματούσαμε, το ξαναγυρίζαμε, δεν πέτυχε το πλάνο, δεν πέτυχε ο φωτισμός. Η Αλεξάνδρα με οδηγούσε. Στην αρχή ντρεπόμουν, αλλά μετά μου άρεσε. Ωραία γυναίκα, ωραίο παλικάρι ήμουν κι εγώ, να μη μου αρέσει; Σιγά σιγά στην πορεία είχε μια δόση αλήθειας το φιλί, εξοικειωθήκαμε και ο ένας με τον άλλον, ένιωσε και αυτή πιο άνετα. Ήταν όσο αληθινό μπορεί να είναι ένα τηλεοπτικό φιλί, δεν τα φτιάξαμε κιόλας. Έβαλα και συναίσθημα για να βγει καλό. Θυμάμαι τ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»