Καύσωνας Κλέων: Τι δεν θα λειτουργεί την Παρασκευή – «Στοπ» στα ντελίβερι, τηλεργασία και αναβολή στα ραντεβού του e-ΕΦΚΑ

23:00 - 13/07/2023

Ο καύσωνας Κλέων σαρώνει τη χώρα και ειδικά την Αττική, με την Πολιτεία να λαμβάνει μια σειρά από μέτρα, ώστε να προστατευτούν οι πολίτες κατά τη διάρκεια της ημέρας από τις υψηλές θερμοκρασίες που θα αναπτυχθούν. Το υπουργείο Εσωτερικών έχει εκδώσει σχετική εγκύκλιο, με τα μέτρα να επηρεάζουν τόσο το δημόσιο, όσο και τον ιδιωτικό τομέα. Αναλυτικά όλες οι αλλαγές αύριο Παρασκευή 14 Ιουλίου: «Στοπ» στα ντελίβερι Έπειτα από απόφαση του υπουργείου Εργασίας, τα delivery σταματούν όταν η θερμοκρασία ξεπερνά τους 40 βαθμούς Κελσίου και όταν η τιμή του δείκτη υγρασίας διαμορφώνεται σε τουλάχιστον 20%. Συγκεκριμένα, στο πλαίσιο των μέτρων για την ασφάλεια των εργαζομένων, το υπουργείο Εργασίας απ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ