Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Μλαντένοβιτς: «Ξέρω ήδη τα πάντα για την ομάδα»

05:00 - 12/06/2023

Ο διεθνής Σέρβος αριστερός μπακ που μένει ελεύθερος απ’ τη Λέγκια Βαρσοβίας θα υπογράψει με τους «πράσινους» συμβόλαιο συνεργασίας δύο ετών

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Φίλιπ Μλαντένοβιτς

Ο Φίλιπ Μλαντένοβιτς βρίσκεται στη χώρα μας, από τα χαράματα της Δευτέρας (12.06) για να ολοκληρώσει τη μετεγγραφή του στον Παναθηναϊκό. Ο Φίλιπ Μλαντένοβιτς έφτασε στα «Ελ. Βενιζέλος» στις 3:30 τα ξημερώματα της Δευτέρας, προκειμένου να υποβληθεί στις απαραίτητες εξετάσεις και να υπογράψει διετές συμβόλαιό στον Παναθηναϊκό. Τον 31χρονος Σέρβο μπακ υποδέχθηκε για λογαριασμό του ... Περισσότερα To άρθρο Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Φίλιπ Μλαντένοβιτς δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Μλαντένοβιτς: «Ξέρω ήδη τα πάντα για την ομάδα»

Στην Αθήνα βρίσκεται απ’ τις 03:30 της Δευτέρας (12/6) ο Φιλίπ Μλαντένοβιτς προκειμένου να ολοκληρώσει τις διαδικασίες της μεταγραφής του...

Διαβάστε το στο Zougla
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κατερίνα Μαστραντωνάκη για τον καρκίνο: Κλαίω για τα παιδιά μου όταν σκέφτομαι ότι μπορεί να πεθάνω

Online Shopping: 5 tips για να αγοράσετε το ιδανικό μέικαπ

Amazon: Αν δεν σας αρέσει η δουλειά στο γραφείο αντί για το σπίτι, παρατηθείτε, λέει υψηλόβαθμο στέλεχος

Χρυσοχοΐδης: Σύντομα θα αναγνωριστεί ως επικίνδυνη η εργασία των αστυνομικών

Πόλεμος στην Ουκρανία - Ζελένσκι: Οι σύμμαχοι που παροτρύνουν για συνομιλίες με τη Ρωσία παίζουν το παιγνίδι της Μόσχας

«Brokeback Mountain»: Η ιστορία της πολυβραβευμένης ταινίας με τους γκέι καουμπόηδες που ανεβαίνει στο ελληνικό θέατρο