Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις εξωσωματικές, ένιωθα φοβερές ενοχές ότι δεν μπορώ να αποκτήσω παιδί»

10:44 - 04/05/2023

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε στον Κώστα Τσουρό η Μαρίνα Ασλάνογλου. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις εξωσωματικές, ένιωθα φοβερές ενοχές ότι δεν μπορώ να αποκτήσω παιδί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου: Έκανα τρεις φορές εξωσωματική – Όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ

Η ηθοποιός Μαρίνα Ασλάνογλου μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και στον Κώστα Τσουρό για την τις δυσκολίες μέχρι την απόκτηση οικογένειας, την 14χρονη απουσία από την τηλεόραση και την καριέρα στο εξωτερικό. Η Μαρίνα Ασλάνογλου μίλησε για την μητρότητα και την σχέση της με τον γιο της. «Όταν λείπω και το παιδί είναι με τον ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου: Έκανα τρεις φορές εξωσωματική – Όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις εξωσωματικές, ένιωθα φοβερές ενοχές ότι δεν μπορώ να αποκτήσω παιδί»

«Είναι μοναχικός δρόμος», εξομολογήθηκε η Μαρίνα Ασλάνογλου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις φορές εξωσωματική – Όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ»

Η Μαρίνα Ασλάνογλου μίλησε στο «Mega Καλημέρα» και στον Κώστα Τσουρό για την τις δυσκολίες μέχρι την απόκτηση οικογένειας, την 14χρονη απουσία από την τηλεόραση και την καριέρα στο εξωτερικό.

Διαβάστε το στο tovima

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις φορές εξωσωματική, όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε η Μαρίνα Ασλάνογλου. Η ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις φορές εξωσωματική, όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Ο δρόμος της εξωσωματικής είναι μοναχικός»

«Έχω πέσει από τα σύννεφα με τον Αλέξη Γεωργούλη. Γνώρισα έναν άλλον άνθρωπο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου: “Έκανα τρεις εξωσωματικές – Όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ”

Η Μαρίνα Ασλάνογλου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Mega Καλημέρα”. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε μέχρι να καταφέρει να γίνει μητέρα, για την 14χρονη απουσία της από την τηλεόραση και τη σχέση της με τον άνδρα της και τον γιο της. “Όταν λείπω και το παιδί είναι με τον […] The post Μαρίνα Ασλάνογλου: “Έκανα τρεις εξωσωματικές – Όταν έπαιρνα αρνητική απάντηση ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έκανα τρεις φορές εξωσωματική ένιωθα ενοχές ότι φταίω εγώ»

«Ένα ζευγάρι μωρουδιακά παπουτσάκια, που μου έδωσε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου μου έφεραν γούρι και έμεινα έγκυος», είπε η Μαρίνα Ασλάνογλου.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου: "Έκανα τρεις εξωσωματικές, ένιωθα φοβερές ενοχές ότι δεν μπορώ να αποκτήσω παιδί"

"Είναι κάτι που το περνάς μόνος σου, παρόλο που είσαι με ανθρώπους γύρω σου που σε αγαπάνε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο

7 τροφές που λειτουργούν ως φυσικοί λιποδιαλύτες

Floating French Tips: Το look που αγαπούν πολύ τα it girls

5 σοφιστικέ χρώματα που κατακτούν το φθινοπωρινό street style