Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα διπλό καρκίνο, είχα στο παχύ έντερο κι έκανε μετάσταση στον πνεύμονα»

13:42 - 02/05/2023

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε και για τη […] The post Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα διπλό καρκίνο, είχα στο παχύ έντερο κι έκανε μετάσταση στον πνεύμονα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Χαλακατεβάκης: Πέρασα διπλό καρκίνο, είχα νοσήσει στο παχύ έντερο και μετά έκανε μετάσταση στον πνεύμονα

«Είπα "φτάνει πια με το άγχος"» αναφέρει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα διπλό καρκίνο, είχα στο παχύ έντερο και έκανε μετάσταση στον πνεύμονα»

Στην εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα «Ποιος είναι πρωινιάτικα», βρέθηκε καλεσμένος ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Ο γνωστός ηθοποιός, To άρθρο Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα διπλό καρκίνο, είχα στο παχύ έντερο και έκανε μετάσταση στον πνεύμονα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βασίλης Χαλακατεβάκης: Όταν πέρασα διπλό καρκίνο είπα “φτάνει πια με το άγχος” – Αγάπησα τον εαυτό μου

Ένα μήνυμα ζωής μοιράστηκε ο Βασίλης Χαλακατεβάκης κατά τη διάρκεια της συνέντευξης που παραχώρησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα», μιλώντας για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στην υγεία του. Συγκεκριμένα αναφέρθηκε στον καρκίνο που πέρασε πριν 13 χρόνια και πώς στάθηκε η αφορμή να αντιμετωπίζει πλέον τη ζωή διαφορετικά. Μάλιστα είπε ότι άργησε πάρα πολύ να […] The post Βασίλης Χαλακατεβάκης: Όταν πέρασα διπλό καρκίνο είπα “φτάνει πια με το άγχος” – Αγάπησα τον εαυτό μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha