Αναστασία Γιούσεφ: «Μου έκλεψαν το εσώρουχο, τους βρήκα μετά από καιρό και τους είπα να το κρατήσουν για ενθύμιο» (vid)

14:14 - 24/04/2023

Θύμα κλοπής έπεσε η Αναστασία Γιούσεφ, η οποία μπήκε στο σπίτι της μετά τις διακοπές του Πάσχα και τα βρήκε όλα άνω κάτω

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστασία Γιούσεφ: «Μου έκλεψαν εσώρουχο, τους βρήκα και τους είπα να το κρατήσουν για…»

Απίθανες αποκαλύψεις!

Διαβάστε το στο in.gr

Απίθανη ατάκα από Ελληνίδα χορεύτρια: «Μου έκλεψαν εσώρουχο, τους βρήκα και τους είπα να το κρατήσουν για…»

Απίθανες αποκαλύψεις! Θύμα κλοπής έπεσε η Αναστασία Γιούσεφ, η οποία μπήκε στο σπίτι της μετά τις διακοπές του Πάσχα και τα βρήκε όλα άνω κάτω. Ξινές βγήκαν οι διακοπές του Πάσχα στην Αναστασία Γιούσεφ, καθώς μετά την επιστροφή της ανακάλυψε ότι διαρρήκτες είχαν μπει στο σπίτι της. Η γνωστή χορεύτρια έπεσε θύμα κλοπής καθώς της […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αναστασία Γιούσεφ: «Μου έκλεψαν το εσώρουχο, τους βρήκα μετά από καιρό και τους είπα να το κρατήσουν για ενθύμιο»

Ξινές βγήκαν οι διακοπές του Πάσχα στην Αναστασία Γιούσεφ, καθώς μετά την επιστροφή της ανακάλυψε ότι διαρρήκτες είχαν μπει στο σπίτι της. Η γνωστή χορεύτρια έπεσε θύμα κλοπής καθώς της πήραν κοσμήματα και άλλα πολύτιμα αντικείμενα. Όπως είπε η ίδια στην εκπομπή «Super Κατερίνα» βρισκόταν στην Κύπρο για το Πάσχα και όταν επέστρεψε βρήκε το σπίτι της παραβιασμένο. […] The post Αναστασία Γιούσεφ: «Μου έκλεψαν το εσώρουχο, τους βρήκα μετά από καιρό και τους είπα να το κρατήσουν για ενθύμιο» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Serie A: Ο Ντι Λορέντσο κράτησε τη Νάπολι στην κορυφή, 1-0 τη Λέτσε - Δείτε το γκολ

Λωρίδα της Γάζας: Τουλάχιστον 30 νεκροί από ισραηλινά πλήγματα στην Μπέιτ Λαχία

13χρονη σκότωσε την 7χρονη αδερφή της με αιχμηρό αντικείμενο στη Λειψία της Γερμανίας

Η Σίτι 1-0 τη Σαουθάμπτον - Κορυφή η Νάπολι στην Ιταλία, γκέλα για τη Λεβερκούζεν - Δείτε γκολ από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Φρουζής για Novartis: Η Δικαιοσύνη ανακάλυψε μετά από 7 χρόνια το παραμύθι για την εμπλοκή πολιτικών

Super League 1: Νέα απώλεια για την ΑΕΚ, έφυγε χωρίς βαθμό από τις Σέρρες - Ο Βόλος σταμάτησε τον Παναιτωλικό - Δείτε τα γκολ