Τούχελ: «Οι παίκτες της Μπάγερν είναι εξουθενωμένοι και δεν ξέρω το γιατί»

09:46 - 23/04/2023

Ο Τόμας Τούχελ άφησε αιχμές για την φυσική κατάσταση των παικτών του μετά το νέο στραβοπάτημα στην Bundesliga απέναντι στην Μάιντς.

Διαβάστε Περισσότερα στο fosonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήλωση με νόημα από τον Τούχελ : «Οι παίκτες της Μπάγερν είναι εξουθενωμένοι και δεν ξέρω το γιατί»

Ο Τόμας Τούχελ άφησε αιχμές για την φυσική κατάσταση των παικτών του μετά το νέο στραβοπάτημα στην Bundesliga απέναντι στην Μάιντς. Η Μπάγερν Μονάχου ηττήθηκε με 3-1 από την Μάιντς και έπεσε στην δεύτερη θέση της Bundesliga πίσω από την Ντόρτμουντ με τον Τόμας Τούχελ να δηλώνει πως οι ποδοσφαιριστές του είναι εξουθενωμένοι. «Δεν έχουμε καθόλου ενέργεια. Και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Όλα είναι πολύ δύσκολα για εμάς. […] The post Δήλωση με νόημα από τον Τούχελ : «Οι παίκτες της Μπάγερν είναι εξουθενωμένοι και δεν ξέρω το γιατί» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fosonline.gr

Νεφώσεις με τοπικές βροχές

ΜΟΝΟ ΚΟΥΠΕΣ

Κολωνός: Συμπλοκή με πυροβολισμούς

Οι 8 πολυαναμενόμενες σειρές που κάνουν πρεμιέρα μέσα στο επόμενο δεκαήμερο! (vids)

Λιγκ Καπ Αγγλίας: Πέταξαν στον τέταρτο γύρο οι «γλάροι» - Στο φινάλε το γύρισε η Τότεναμ

Champions League: Πέρασε από το Βέλγιο η Ντόρτμουντ - Λυτρώθηκε στο τέλος η Παρί (highlights)