Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Εγώ τον έχω γνωρίσει με άλλο τρόπο, σαφέστατα είμαστε με τα θύματα»

09:00 - 21/04/2023

Τα όσα έχουν ακουστεί τις τελευταίες ημέρες για τον Αλέξη Γεωργούλη κλήθηκε να σχολιάσει η Μαρίνα To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Εγώ τον έχω γνωρίσει με άλλο τρόπο, σαφέστατα είμαστε με τα θύματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: Τον γνώρισα με έναν τρόπο, και παρουσιάζεται με έναν άλλον

«Γνώρισα τον Αλέξη Γεωργούλη με έναν τρόπο και παρουσιάζεται με έναν άλλον», λέει η Μαρίνα Ασλάνογλου. Στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έδωσε συνέντευξη η Μαρίνα Ασλάνογλου. Η ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τον Αλέξη Γεωργούλη. «Δεν είμαι πλήρως ενημερωμένη για το θέμα. Ξέρω τον Αλέξη και προσωπικά, έχουμε συνεργαστεί. Σαφέστατα όταν ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: Τον γνώρισα με έναν τρόπο, και παρουσιάζεται με έναν άλλον δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρίνα Ασλάνογλου: Έχω γνωρίσει τον Αλέξη Γεωργούλη με άλλο τρόπο - Είμαι με τα θύματα

« Για μένα ο Αλέξης είναι ένας άνθρωπος που τον έχω γνωρίσει με έναν τρόπο και τώρα παρουσιάζεται με έναν…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Εγώ τον έχω γνωρίσει με άλλο τρόπο…»

Στην εκπομπή «Happy Day» μίλησε η Μαρίνα Ασλάνογλου, η οποία ρωτήθηκε μεταξύ άλλων για τα όσα έχουν ακουστεί τις τελευταίες ημέρες για τον Αλέξη Γεωργούλη. Η Μαρίνα Ασλάνογλου ανέφερε πως ο Αλέξης Γεωργούλης που η ίδια έχει γνωρίσει και συναναστραφεί δεν έχει σχέση με τον άνθρωπο που παρουσιάζεται τις τελευταίες ημέρες ωστόσο, όπως είπε, δε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο

7 τροφές που λειτουργούν ως φυσικοί λιποδιαλύτες

Floating French Tips: Το look που αγαπούν πολύ τα it girls

5 σοφιστικέ χρώματα που κατακτούν το φθινοπωρινό street style