Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Έπεσα από τα σύννεφα, τον αγαπώ πολύ»

13:54 - 19/04/2023

Ξαφνιασμένη από την καταγγελία σε βάρος του Αλέξη Γεωργούλη δήλωσε στην κάμερα της εκπομπής “Πρωινό μας” To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Έπεσα από τα σύννεφα, τον αγαπώ πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Έπεσα από τα σύννεφα, τον αγαπώ πολύ»

«Είναι ένα υπέροχο πλάσμα, ένα εξαιρετικό παιδί» είπε, μεταξύ άλλων, η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος για Αλέξη Γεωργούλη: «Δεν ξέρω τι γίνεται στον έξω κόσμο»

Δείτε το βίντεο με την αντίδραση του ηθοποιού για την καταγγελία σε βάρος του συναδέλφου του

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάγδα Τσαγγάνη για Αλέξη Γεωργούλη: «Νιώθω ότι οι κατηγορίες είναι για τον γιο μου»

Η Μάγδα Τσαγγάνη, που είχε συνεργαστεί με τον Αλέξη Γεωργούλη στη σειρά «Εραστής Δυτικών Προαστίων», μίλησε για τον ηθοποιό μετά τη σοκαριστική καταγγελία.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος για Αλέξη Γεωργούλη: «Από αύριο θα δω τι γίνεται στον έξω κόσμο»

Τι απάντησε ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος όταν τον ρώτησαν για τον Αλέξη ΓεωργούληΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Έπεσα από τα σύννεφα, τον αγαπώ πολύ τον Αλέξη Γεωργούλη»

Σοκαρισμένη από την καταγγελία σε βάρος του Αλέξη Γεωργούλη είναι η Μαρίνα Ασλάνογλου, η οποία μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας». Μάλιστα η Μαρίνα Ασλάνογλου τόνισε πως από τη δική της επαφή μαζί του έχει μόνο καλά λόγια να πει ενώ ανέφερε πως θα προσπαθήσει να επικοινωνήσει μαζί του. «Δεν είμαι απόλυτα ενημερωμένη για […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου για Αλέξη Γεωργούλη: «Έπεσα από τα σύννεφα, τον αγαπώ πολύ»- ΒΙΝΤΕΟ

Με αφορμή την καταγγελία σε βάρος του Αλέξη Γεωργούλη με την κατηγορία του βιασμού, άνθρωποι του καλλιτεχνικού χώρου που γνωρίζουν τον ηθοποιό και πρώην πλέον ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, εκφράζουν την έκπληξή τους για όσα ακούγονται εις βάρος του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος για Γεωργούλη: «Δεν ξέρω τι γίνεται στον έξω κόσμο»

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών, που βρέθηκαν στην πρεμιέρα της παράστασης «Ο μισάνθρωπος», έκανε ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος. Ο γνωστός […] The post Βασίλης Χαραλαμπόπουλος για Γεωργούλη: «Δεν ξέρω τι γίνεται στον έξω κόσμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μάγδα Τσαγγάνη για Αλέξη Γεωργούλη: «Νιώθω ότι οι κατηγορίες αυτές είναι για τον γιο μου»

Η Μάγδα Τσαγγάνη μίλησε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη, ο οποίος απομακρύνθηκε από τον ΣΥΡΙΖΑ μετά την καταγγελία σε βάρος του για βιασμό και ξυλοδαρμό πριν από τρία χρόνια. Η ηθοποιός που υποδυόταν τη μητέρα του στη σειρά «Εραστής Δυτικών Προαστίων» μίλησε στην εκπομπή Breakfast@Star και εξήγησε: «Καταρχάς, νιώθω ότι οι κατηγορίες αυτές είναι για τον γιο μου. […] The post Μάγδα Τσαγγάνη για Αλέξη Γεωργούλη: «Νιώθω ότι οι κατηγορίες αυτές είναι για τον γιο μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο

7 τροφές που λειτουργούν ως φυσικοί λιποδιαλύτες

Floating French Tips: Το look που αγαπούν πολύ τα it girls

5 σοφιστικέ χρώματα που κατακτούν το φθινοπωρινό street style