Κωστής Χατζηδάκης: Η λέξη ΕΦΚΑ ήταν η πρώτη που έγραψε ο γιος μου

12:36 - 19/04/2023

Σε μια διαφορετική συνέντευξη, ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων, Κωστής Χατζηδάκης, αποκάλυψε άγνωστες πτυχές από την προσωπική του ζωή.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωστής Χατζηδάκης: Η πρώτη λέξη που έγραψε ο γιος του ήταν ΕΦΚΑ

ΕΦΚΑ εδώ, ΕΦΚΑ κι εκεί, τι να κάνει και ο μικρός Γιάννης, αυτή ήταν η πρώτη λέξη που έγραψε. Το αποκάλυψε ο μπαμπάς του, Κωστής Χατζηδάκης. Μια διαφορετική συνέντευξη έδωσε σήμερα (19.04.2023) ο υπουργός Εργασίας, Κωστής Χατζηδάκης, που ήταν καλεσμένος στην εκπομπή MEGA Καλημέρα. Κι εκεί μίλησε όχι μόνο για την πολιτική αλλά και για ... Περισσότερα To άρθρο Κωστής Χατζηδάκης: Η πρώτη λέξη που έγραψε ο γιος του ήταν ΕΦΚΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χατζηδάκης: Τα πρώτα γράμματα που έγραψε ο γιος μου, ήταν «ΕΦΚΑ»

Καλεσμένος στην πρωινή εκπομπή του Mega ήταν ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων, Κωστής Χατζηδάκης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κωστής Χατζηδάκης: Δήλωση-έκπληξη από τον υπουργό – «Η λέξη ΕΦΚΑ ήταν η πρώτη που έγραψε ο γιος μου»

Κωστής Χατζηδάκης: Σε μια διαφορετική συνέντευξη, ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων, Κωστής Χατζηδάκης, αποκάλυψε άγνωστες πτυχές από την προσωπική του ζωή. Καλεσμένος στην πρωινή εκπομπή του Mega ήταν ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων, Κωστής Χατζηδάκης. Ο κ. Χατζηδάκης μίλησε τόσο για τη θητεία του στο υπουργείο όσο και για τις επερχόμενες εκλογές. Μιλώντας, […] Το άρθρο Κωστής Χατζηδάκης: Δήλωση-έκπληξη από τον υπουργό – «Η λέξη ΕΦΚΑ ήταν η πρώτη που έγραψε ο γιος μου» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Χατζηδάκης: «Τα πρώτα γράμματα που έγραψε ο γιος μου ήταν ΕΦΚΑ»

Μια διαφορετική συνέντευξη παραχώρησε το μεσημέρι της Τετάρτης ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων Κωστής Χατζηδάκης. Καλεσμένος στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα», συζήτησε με την Ελεονόρα Μελέτη με την Χριστίνα Κοραή για τις πιο προσωπικές τους στιγμές, για τη γυναίκα του και τον γιο του. Αρχικά ο υπουργός μίλησε για το προφίλ των πολιτικών: «Οι πολιτικοί […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Χατζηδάκης: Τα πρώτα γράμματα που έγραψε ο γιος μου, ήταν το «ΕΦΚΑ»

Λέω καμιά φορά για τον εαυτό μου, ευτυχώς που δεν έχω πλούσια γούστα

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

LIVE - Σε λίγο η ομιλία Μητσοτάκη στην 79η Σύνοδο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Η αντίδραση της Κατερίνας Στεφανίδη σε όσα γράφονται για την Μαρινέλλα

Μελίνα Νικολαΐδη: Η ρομαντική φωτογραφία με τον Δημήτρη Φιντιρίκο στο Λονδίνο

Λεωφορείο «φράκαρε» και μαθητευόμενοι ξεκίνησαν... το ψαλτήρι - Δείτε βίντεο

Καιρός: Παρατείνεται το καλοκαιρινό σκηνικό - Νέα άνοδος της θερμοκρασίας το Σαββατοκύριακο

Χαλκιδική: «Κάποιος πρέπει να μου πει ποιος μου σκότωσε το παιδί», λέει ο πατέρας του 19χρονου