Χριστίνα Μήλιου: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε, μετά τον θάνατο του πατέρα μου έγιναν όλα ακαριαία»

08:26 - 12/04/2023

Στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη μίλησε η Χριστίνα Μήλιου με αφορμή το νέο της To άρθρο Χριστίνα Μήλιου: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε, μετά τον θάνατο του πατέρα μου έγιναν όλα ακαριαία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Μηλιού: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε όταν χάσαμε τον μπαμπά μας»

Η Χριστίνα Μηλιού έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και μίλησε και για τις δύσκολες στιγμές που βίωσαν στην οικογένειά της, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας της. «Τα τελευταία χρόνια ζω μόνη μου. Ο πατέρας μου έφυγε από τη ζωή όταν ήμουν 14 ετών. Όταν είσαι σε αυτή την ηλικία και είσαι και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χριστίνα Μηλιού: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε όταν χάσαμε τον μπαμπά μας»

Για τις δύσκολες στιγμές που βίωσαν στην οικογένειά της, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας της και εκείνη ήταν μόλις 14 ετών, μίλησε η Χριστίνα Μηλιού συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη.Για τις δύσκολες στιγμές που βίωσαν στην οικογένειά της, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας της και εκείνη ήταν μόλις 14 ετών, μίλησε η Χριστίνα Μηλιού συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη.«Τα τελευταία χρόνια ζω μόνη μου. Ο πατέρας μου έφυγε από τη ζωή όταν ήμουν 14 ετών. Όταν είσαι σε αυτή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χριστίνα Μηλιού: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε όταν χάσαμε τον μπαμπά μας»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε η Χριστίνα Μηλιού. Η τραγουδίστρια μίλησε και για τις δύσκολες […] The post Χριστίνα Μηλιού: «Παλέψαμε για να επιβιώσουμε όταν χάσαμε τον μπαμπά μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Χριστίνα Μηλιού: "Παλέψαμε για να επιβιώσουμε όταν χάσαμε τον μπαμπά μας"

"Ήμασταν τρεις γυναίκες μόνες μας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Γιάννης Παπαδόπουλος: Η πρώτη εμφάνιση ως πρόεδρος της ΕΡΤ – Φωτογραφίες

Με αυτά τα 7 basic tops μπορείς να φοράς το τζιν σου κάθε μέρα… αλλιώς!

ΕΡΤ: Η σημαντική ανακοίνωση για την εκπροσώπηση της Ελλάδας στη Eurovision