Χρίστος Αντωνιάδης: «Μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους “Δύο Ξένους” η κοπέλα μου με χώρισε»

12:14 - 04/04/2023

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στον δημοσιογράφο, Αλέξη Μίχα παραχώρησε ο Χρίστος Αντωνιάδης. Ο γνωστός τραγουδιστής To άρθρο Χρίστος Αντωνιάδης: «Μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους “Δύο Ξένους” η κοπέλα μου με χώρισε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρίστος Αντωνιάδης: «Με χώρισε μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους Δύο Ξένους»

Ο Χρίστος Αντωνιάδης μίλησε για την καριέρα του στο τραγούδι, τη συμμετοχή του στη σειρά «Δύο Ξένοι» και για τη σχέση του με τη σύζυγό του.

Διαβάστε το στο in.gr

Αντωνιάδης: Μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους «Δύο Ξένους» η κοπέλα μου με χώρισε

Ο Χρίστος Αντωνιάδης μίλησε για την καριέρα του στο τραγούδι, την συμμετοχή του στη σειρά «Δύο Ξένοι», αλλά και για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Χρίστος Αντωνιάδης: «Μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους “Δύο Ξένους” η κοπέλα μου τσαντίστηκε και με χώρισε»

Ο Χρίστος Αντωνιάδης μίλησε για την καριέρα του στο τραγούδι, την συμμετοχή του στη σειρά «Δύο Ξένοι», αλλά και για τη γνωριμία και τη σχέση του με την σύζυγό του. Ο γνωστός τραγουδιστής βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και ανέφερε: «Όταν είπα στις δισκογραφικές ότι θα γράφουμε το όνομα μου «Χρίστος», τους φάνηκε παράξενο, αλλά ιντριγκαδόρικο […] The post Χρίστος Αντωνιάδης: «Μετά τις σκηνές με την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στους “Δύο Ξένους” η κοπέλα μου τσαντίστηκε και με χώρισε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Γιάννης Παπαδόπουλος: Η πρώτη εμφάνιση ως πρόεδρος της ΕΡΤ – Φωτογραφίες

Με αυτά τα 7 basic tops μπορείς να φοράς το τζιν σου κάθε μέρα… αλλιώς!

ΕΡΤ: Η σημαντική ανακοίνωση για την εκπροσώπηση της Ελλάδας στη Eurovision