Christo Jivkov: Πέθανε στα 48 του ο ηθοποιός από “Τα Πάθη του Χριστού” του Mel Gibson

17:46 - 03/04/2023

Σε ηλικία 48 ετών έφυγε από τη ζωή ο Βούλγαρος ηθοποιός, Christo Jivkov. Ο σταρ -γνωστότερος για τον ρόλο του ως o Απόστολος Ιωάννης στην ταινία του Mel Gibson “Τα Πάθη του Χριστού”- απεβίωσε στο Λος Άντζελες, έπειτα από μακρά μάχη με τον καρκίνο των πνευμόνων. Είχε επίσης υποδυθεί τον Giovanni delle Bande Nere στην […] The post Christo Jivkov: Πέθανε στα 48 του ο ηθοποιός από “Τα Πάθη του Χριστού” του Mel Gibson appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Christo Jivkov: Πέθανε ο ηθοποιός από «Τα Πάθη του Χριστού» του Mel Gibson

Σε ηλικία 48 ετών, χτυπημένος από τον καρκίνο, έφυγε από τη ζωή ο βούλγαρος ηθοποιός Christo Jivkov ο οποίος είχε ενσαρκώσει τον Απόστολο Ιωάννη στην ταινία «Τα Πάθη του Χριστού» του Mel Gibson

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Elizabeth Taylor: Η εξομολόγηση του γιου της – Στόχος χλευασμού για τη σεξουαλική ζωή της μητέρας του

Ρομαντικό δείπνο στη Νέα Υόρκη για την Blake Lively και τον Ryan Reynolds

Ευγενία Σαμαρά: «Πρέπει να ξεπεράσω μέσα μου μια φοβία για να γίνω μητέρα»

Heidi Klum: «Δεν θέλω να απογοητεύσω κανέναν από τους θαυμαστές μου για το Halloween»

Αντιδράσεις από τους θαυμαστές της Kourtney Kardashian για τη διακόσμηση του Halloween – «Σέβεσαι καθόλου τα παιδιά σου;»

Πραγματικά σπίτια στα πιο παράξενα μέρη του κόσμου