Μίτσελ: «Είμαι υπεύθυνος για ό,τι έγινε»

00:06 - 03/04/2023

Μίτσελ: «Είμαι υπεύθυνος για ό,τι έγινε» 03/04/2023 Ο Μίτσελ ανέλαβε την ευθύνη για το χαρακίρι του Ολυμπιακού κόντρα στον Άρη. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Μίτσελ για: -το αν θα ακολουθούσε την ίδια τακτική και αν θα έκανε τις ίδιες αλλαγές αν γινόταν το ματς, αλλά και αν θεωρεί υπεύθυνο τον εαυτό του για το αποτέλεσμα: «Θέλω να πω τι είναι άσχημη βραδιά για την ομάδα. Παίξαμε αρκετά καλά. Κάναμε όλοι μαζί λάθη και αυτό μας κόστισε χάνοντας δύο βαθμούς με την ισοφάριση. Σίγουρα γνωρίζοντας το αποτέλεσμα, θα έκανα διαφορετικές αλλαγές και κινήσεις. Όταν έκανα την αναγκαστική αλλαγή του Χουάνγκ δεν περίμενα το πρώτο γκολ. Ξέρουμε όλοι ότι ένα αποτέλεσμα είναι άσχ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίτσελ: «Ήταν έκπληξη για όλους»

Ο Μίτσελ τόνισε πως δεν υπάρχει περιθώριο λάθους από τη στιγμή που όλες οι ομάδες είναι τόσο κοντά στη βαθμολογία, σχολιάζοντας το 2-2 του Ολυμπιακού με τον Άρη στο Φάληρο. Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της Cosmote TV: «Ήταν μία έκπληξη για όλους. Είχαμε τον έλεγχο του παιχνιδιού. Είχαμε κάποιες αναγκαστικές αλλαγές. Αμέσως μόλις κάναμε […] The post Μίτσελ: «Ήταν έκπληξη για όλους» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Πρόβλημα στην Ρεάλ με Φελίζ: Αμφίβολος για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

ΕΟΚ: Ο Λιόλιος ορίζει αρχιδιαιτητή τον Ηλία Κορομηλά

ΒΙΝΤΕΟ – Γιάννης Παπαστεφανάκης: «Είχαμε τον μεγάλο Ιβάν Σαββίδη δίπλα μας»

Με Σαν Ρόκε Λας Πάλμας ο ΠΑΟΚ στους «32» του CEV Challenge Cup

Τα νεότερα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό ενόψει Ζαλγκίρις

Μεσίτης του Μπάλντοκ: «Τα λόγια μου ήταν πολύ προσεκτικά…» (ΦΩΤΟ)