Πανταζής: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου» (vid)

12:02 - 30/03/2023

Ο Λευτέρης Πανταζής γύρισε καινούργιο βίντεο κλιπ και μεταξύ άλλων έκανε και... πικάντικες αποκαλύψεις.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πανταζής: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου»

Ο Λευτέρης Πανταζής γύρισε καινούργιο βίντεο κλιπ και μεταξύ άλλων έκανε και... πικάντικες αποκαλύψεις

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πανταζής: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου» (vid)

Ο Λευτέρης Πανταζής γύρισε καινούργιο βίντεο κλιπ και μεταξύ άλλων έκανε και... πικάντικες αποκαλύψεις.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λευτέρης Πανταζής: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου» (VIDEO)

«Στο καμαρίνι έρχονται, μου ζητάνε κάποιο αντικείμενο δικό μου, κάποιο πουκάμισο, κάποια κολόνια… Τον αγαπάνε τον καλλιτέχνη» είπε ο Λευτέρης Πανταζής και προχώρησε σε πικάντικες αποκαλύψεις. ΟΛευτέρης Πανταζής έκανε τα γυρίσματα για το νέο του βίντεο κλιπ και σε δηλώσεις του στην πρωινή εκπομπή του Star έκανε πικάντικες αποκαλύψεις με αφορμή μία ερώτηση που δέχθηκε σχετικά με το […] The post Λευτέρης Πανταζής: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου» (VIDEO) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Πιπεράτες αποκαλύψεις από τον Λευτέρη Πανταζή: «Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει το εσώρουχό μου»

«Στο καμαρίνι έρχονται, μου ζητάνε κάποιο αντικείμενο δικό μου, κάποιο πουκάμισο, κάποια κολόνια… Τον αγαπάνε τον καλλιτέχνη» είπε ο Λευτέρης Πανταζής και προχώρησε σε πικάντικες αποκαλύψεις ΟΛευτέρης Πανταζής έκανε τα γυρίσματα για το νέο του βίντεο κλιπ και σε δηλώσεις του στην πρωινή εκπομπή του Star έκανε πικάντικες αποκαλύψεις με αφορμή μία ερώτηση που δέχθηκε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Να τι θα σου συμβεί εάν καταναλώνεις μεγάλες ποσότητες κουρκουμά

Ολυμπιακός: Αναχωρεί την Παρασκευή η αποστολή των «ερυθρόλευκων» για το φιλικό με την Τραπάνι

Χαμός με τη συμμετοχή της Γεσθημανής στο Survivor: «Αν δεν επιστρέψει θα κηρυχθεί λιποτάκτης» λέει αντιστράτηγος

Ερυθρός Αστέρας-Μπενφίκα: Βασικός ο Παυλίδης, ντεμπούτο για τον Έλληνα στο Champions League

Νέα επενδυτική εταιρεία από τον Βαγγέλη Μαρινάκη

Θύρα 13 για πανό και Αταμάν: «Δεν νιώθουμε την ανάγκη για συγγνώμη, αδιαμφισβήτητη η στήριξη στον προπονητή και στην ομάδα μπάσκετ»