Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Μα πόσο μικρούτσικος»

19:32 - 29/03/2023

Μέσα από τα social media επέλεξε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου να εκφραστεί αιχμηρά τόσο για τις πρόσφατες αποκαλύψεις που έκανε ο […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Μα πόσο μικρούτσικος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Αιχμηρό σχόλιο Ανδρέα Μικρούτσικο και Γιώργο Λιάνη

Έξαλλη η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

Διαβάστε το στο tanea.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Μα πόσο μικρούτσικος»

Μέσα από τα social media επέλεξε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου να εκφραστεί αιχμηρά τόσο για τις πρόσφατες αποκαλύψεις που έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για την σχέση με την Όλγα Τρέμη όσο και εκείνες που έκανε ο Γιώργος Λιάνης σε συνέντευξη που παραχώρησε στην Κυπριακή τηλεόραση.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ξεσπά κατά του Ανδρέα Μικρούτσικου και του Γιώργου Λιάνη – «Δε ντρέπονται καθόλου;»

Ενοχλημένη φαίνεται πως είναι η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου τόσο με τον Ανδρέα Μικρούτσικο όσο και με τον To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ξεσπά κατά του Ανδρέα Μικρούτσικου και του Γιώργου Λιάνη – «Δε ντρέπονται καθόλου;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»