Βάσια Τριφύλλη: Ήμουν ερωτευμένη με έναν συνάδελφό σας δημοσιογράφο και είχα νευριάσει πάρα πολύ

12:56 - 29/03/2023

«Δεν ξεχωρίζω καμία Ελληνίδα παρουσιάστρια, εγώ ήμουν η καλύτερη», λέει η Βάσια Τριφύλλη. Η Βάσια Τριφύλλη μίλησε με το χιούμορ που τη διακρίνει στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη για όλα. Η δύσκολη περίοδος της ζωής της, οι έρωτες, η τηλεόραση, οι αισθητικές επεμβάσεις… «Ήταν δύσκολη περίοδος και πιο πολύ ήταν δύσκολη γιατί παρηγορούσα ... Περισσότερα To άρθρο Βάσια Τριφύλλη: Ήμουν ερωτευμένη με έναν συνάδελφό σας δημοσιογράφο και είχα νευριάσει πάρα πολύ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Διηπειρωτικό Κύπελλο FIFA: Το πρόγραμμα με τη Ρεάλ Μαδρίτης στον τελικό

Το Ισραήλ «ξεδοντιάζει» την Χεζμπολάχ – Μετά τον Ιμπραήμ Ακίλ σκότωσαν και τον Αχμέτ Ουάχαμπι, υψηλόβαθμο στέλεχος της οργάνωσης

Συνεδριάζει σε βαρύ κλίμα η Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ - Τι θα πει ο Παππάς, τι θα κάνει ο Πολάκης - Από Δευτέρα ανοίγει τα χαρτιά του ο Κασσελάκης

Με Βόλος – ΠΑΟΚ, Άρης – Ολυμπιακός και τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πόσο συχνά πρέπει να αλλάζουμε οδοντόβουρτσα;

Διονύσης Πρώιος: Σκοτώθηκε οδηγώντας την ίδια μηχανή με την οποία «έφυγε» και ο γιος του – Το «αντίο» των φίλων του από το Masterchef