Τζέιν Φόντα κατά JLo: Με χαστούκισε σε ταινία και με τραυμάτισε – Δεν μου ζήτησε ποτέ συγνώμη

18:46 - 25/03/2023

Τζέιν Φόντα και Τζένιφερ Λόπεζ πρωταγωνίστησαν στην ταινία του 2005 «Κακιά Πεθερά» αλλά κανείς δεν γνώριζε αυτή την λεπτομέρεια Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζέιν Φόντα κατά JLo: Με χαστούκισε σε ταινία και με τραυμάτισε – Δεν μου ζήτησε ποτέ συγνώμη

Τζέιν Φόντα και Τζένιφερ Λόπεζ πρωταγωνίστησαν στην ταινία του 2005 «Κακιά Πεθερά» αλλά κανείς δεν γνώριζε αυτή την λεπτομέρεια  Η Τζέιν Φόντα αποκάλυψε ότι η Τζένιφερ Λόπεζ δεν της ζήτησε ποτέ συγνώμη για τον τραυματισμό που της προκάλεσε στα γυρίσματα της ταινίας «Κακιά Πεθερά (Monster-in-Law)» «Λοιπόν, η Τζένιφερ είχε αυτό το τεράστιο διαμαντένιο δαχτυλίδι και έτσι […] The post Τζέιν Φόντα κατά JLo: Με χαστούκισε σε ταινία και με τραυμάτισε – Δεν μου ζήτησε ποτέ συγνώμη appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

ΑΣΕΠ 5Κ/2024: Υποβλήθηκαν συνολικά 12.807 αιτήσεις για 138 μόνιμες θέσεις

Black Friday 2024: Η ημερομηνία που πέφτει φέτος η «Μαύρη Παρασκευή» με τις μεγάλες προσφορές

Σε ισχύ οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη λεωφόρο Ποσειδώνος

Κακοκαιρία Boris: Νεκρός ένας πυροσβέστης στην Ιταλία - Υπερχείλισε ο ποταμός στην Εμίλια Ρομάνια

Κακοκαιρία Boris: Σε κατάσταση επιφυλακής η Πολιτική Προστασία στην ευρύτερη περιοχή της Νάπολης

Wall Street: Η μείωση των επιτοκίων δεν «βοήθησε» τους δείκτες – Τι προβληματίζει τους οι επενδυτές