Πέτρος Ίμβριος για Ναταλία Γερμανού: «Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά»

10:24 - 17/03/2023

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day παραχώρησε ο Πέτρος Ίμβριος. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ […] The post Πέτρος Ίμβριος για Ναταλία Γερμανού: «Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Ίμβριος για Ναταλία Γερμανού: «Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά»

«Όταν κάνεις παρέα με κάποιον που είναι πιο ψηλά από σένα σε κάτι, σε βοηθάει» ανέφερε, μεταξύ άλλων - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πέτρος Ίμβριος: Βλέπω τη Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή, τη γνώρισα πολύ μικρή, της χρωστάω ότι έχω μάθει καλύτερα ελληνικά

«Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά», λέει ο Πέτρος Ίμβριος για τη Ναταλία Γερμανού. Ο Πέτρος Ίμβριος έδωσε συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην πρώην σύζυγό του, Ναταλία Γερμανού, αλλά και το ενδεχόμενο να ασχοληθεί ο ίδιος με την τηλεόραση. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε, επίσης, και ... Περισσότερα To άρθρο Πέτρος Ίμβριος: Βλέπω τη Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή, τη γνώρισα πολύ μικρή, της χρωστάω ότι έχω μάθει καλύτερα ελληνικά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ίμβριος για Γερμανού: "Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά"

"Μου είχε προταθεί πέρσι να πάω στο Survivor"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

O Πέτρος Ίμβριος για τη Ναταλία Γερμανού: «Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά»

Στην εκπομπή Ηappy Day μίλησε ο Πέτρος Ίμβριος. Ο τραγουδιστής έδωσε συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην πρώην σύζυγό του, τη Ναταλία Γερμανού. Ο ίδιος ξεκίνησε με μια αποκάλυψη: «Ναι, μου είχε προταθεί πέρσι να πάω στο προηγούμενο Survivor. Δεν μπορώ να διανοηθώ να πάω σε ένα νησί και να πεινάω […] The post O Πέτρος Ίμβριος για τη Ναταλία Γερμανού: «Της χρωστάω ότι έμαθα καλύτερα ελληνικά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»