Σταμάτης Φασουλής: «Σε λίγο καιρό θα κάνω διαθήκη για να πάει η περιουσία μου σε ανθρώπους που αγαπάω»

09:34 - 17/02/2023

Ο Σταμάτης Φασουλής, σε μια εξομολογητική συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, μίλησε για πολλά. Ο χρόνος που […] The post Σταμάτης Φασουλής: «Σε λίγο καιρό θα κάνω διαθήκη για να πάει η περιουσία μου σε ανθρώπους που αγαπάω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Φασουλής: «Τώρα θα κάνω διαθήκη, να πάει η περιουσία μου σε ανθρώπους που αγαπώ»

«Έβγαλα χρήματα από αυτή τη δουλειά, αλλά όχι τόσα ώστε να ζήσω το υπόλοιπο της ζωής μου χωρίς να δουλεύω» δήλωσε στο μεταξύ - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σταμάτης Φασουλής: «Σε λίγο καιρό θα κάνω διαθήκη για να πάει η περιουσία μου σε ανθρώπους που αγαπάω»

Για τον χρόνο που περνάει, τα χρήματα, τη ζωή του, και τους έρωτες μίλησε ο Σταμάτης Φασουλής, σε συνέντευξη του στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη.Για τον χρόνο που περνάει, τα χρήματα, τη ζωή του, και τους έρωτες μίλησε ο Σταμάτης Φασουλής, σε συνέντευξη του στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη.«Με αγχώνει εξαιρετικά ο χρόνος που περνά, αλλά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, απλά το υπομένεις. Τον θάνατο δεν τον φοβάμαι. Δεν θα ήθελα να χάσω το μυαλό μου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»