Αλ. Παλαιολόγου για Αλτσχάιμερ: «Έκλαψα τον πατέρα μου περισσότερο όταν ήταν ζωντανός παρά όταν “έφυγε”»

11:30 - 11/02/2023

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» και αναφέρθηκε στον πατέρα της, που έπασχε από Αλτσχάιμερ και έφυγε από τη ζωή πριν από δύο χρόνια.Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» και αναφέρθηκε στον πατέρα της, που έπασχε από Αλτσχάιμερ και έφυγε από τη ζωή πριν από δύο χρόνια.Μιλώντας για την εμπειρία της με τον πατέρα της, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου δήλωσε πως είναι πιο δύσκολο για τους ανθρώπους που βρίσκονται τριγύρω, παρά για εκείνον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Έκλαψα τον πατέρα μου περισσότερο όταν ήταν ζωντανός παρά όταν «έφυγε»

Ο πατέρας της γνωστής ηθοποιού έπασχε από Αλτσχάιμερ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για τον πατέρα της: «Τον έκλαψα πολύ περισσότερο όταν ήταν ζωντανός παρά όταν “έφυγε”»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» ήταν η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, η οποία αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα της που ταλαιπωρήθηκε αρκετά χρόνια από Αλτσχάιμερ. «Είναι μία ασθένεια δύσκολη για τους γύρω. Για τον άνθρωπο που υποφέρει, φαντάζομαι δεν είναι το ίδιο γιατί δεν έχει καμία επαφή με την πραγματικότητα, δεν θυμάται τίποτα. Για […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Έκλαψα τον πατέρα μου περισσότερο ζωντανό, παρά όταν “έφυγε”».

Πριν από δύο χρόνια η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου έχασε τον πατέρα της ο οποίος έπασχε από άνοια. Καλεσμένη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» που ασχολήθηκε με το ζήτημα της μνήμης και τις εκφυλιστικές ασθένειες του εγκεφάλου, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου εκμυστηρεύτηκε τις σκέψεις που κάνει κάποιος που έχει χάσει κάποιον δικό του από τέτοια ασθένεια. […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Έκλαψα τον πατέρα μου περισσότερο ζωντανό, παρά όταν “έφυγε”». appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Πρόταση Πολάκη: Οι έξι προτάσεις του «για μια συγκροτημένη και άμεση διέξοδο από την εσωκομματική κρίση»

Η υποψία για ηλεκτρονική απάτη «μπλοκάρει» τις επιστροφές φόρων – Στα αζήτητα 173 εκατ. ευρώ που αντιστοιχούν σε 212.000 ΑΦΜ

Διώξεις για κακούργημα σε βάρος αστυνομικών για την υπόθεση του Μιχάλη Κατσούρη

Την Παρασκευή (20/09) στη Θεσσαλονίκη ο Κουάισον για τον Άρη

Μ. Βορίδης: Το επιτελικό κράτος επιτρέπει στον πρωθυπουργό να χαράσσει πολιτική με βάση δεδομένα

BBC: Ο εκλιπών ιδιοκτήτης του Harrods Μοχάμεντ Αλ Φαγιέντ κατηγορείται για βιασμούς