Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει κουκούλι ωμό, κροκόδειλο, γεννητικά όργανα ταύρου»

10:16 - 26/01/2023

Ο Γιάννης Στάνκογλου συνάντησε την Όλγα Λαφαζάνη στα παρασκήνια των γυρισμάτων της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Αυτή η νύχτα μένει». […] The post Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει κουκούλι ωμό, κροκόδειλο, γεννητικά όργανα ταύρου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει γεννητικά όργανα ταύρου, κουκούλι ωμό και κροκόδειλο»

«Ήταν νοστιμότατα όλα» τόνισε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει γεννητικά όργανα ταύρου. Ήταν νοστιμότατα»

Ο Γιάννης Στάνκογλου μιλώντας στο Happy Day στα παρασκήνια των γυρισμάτων της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Αυτή η νύχτα μένει», αναφέρθηκε στη σειρά αλλά και στα ταξίδια που έχει κάνει κατά καιρούς. «Έχω κάνει πολλά ωραία ταξίδια, το καλύτερο ήταν στη Γουατεμάλα. Θυμάμαι να περπατάμε σε ένα βουνό πολύ απομακρυσμένο και κάποια στιγμή σκάνε δύο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στάνκογλου: «Έχω φάει κουκούλι ωμό, κροκόδειλο, γεννητικά όργανα ταύρου»

Στο Happy Day μίλησε ο Γιάννης Στάνκογλου για τις εξελίξεις στο σίριαλ του Alpha «Αυτή η νύχτα μένει», αλλά έκανε κι άλλες αποκαλύψεις.Στο Happy Day μίλησε ο Γιάννης Στάνκογλου για τις εξελίξεις στο σίριαλ του Alpha «Αυτή η νύχτα μένει», αλλά έκανε κι άλλες αποκαλύψεις.«Έχω κάνει πολλά ωραία ταξίδια, το καλύτερο ήταν στη Γουατεμάλα. Θυμάμαι να περπατάμε σε ένα βουνό πολύ απομακρυσμένο και κάποια στιγμή σκάνε δύο πιτσιρίκια με την παραδοσιακή τους στολή κι επειδή δεν βλέπουν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει γεννητικά όργανα ταύρου – Ήταν νοστιμότατα»

Ο Γιάννης Στάνκογλου αναφέρθηκε μεταξύ άλλων σε κάποια περίεργα φαγητά που δοκίμασε στο παρελθόν!

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιάννης Στάνκογλου: «Έχω φάει γεννητικά όργανα ταύρου, κουκούλι ωμό και κροκόδειλο»

Ο Γιάννης Στάνκογλου παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στον ρόλο του στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Αυτή η νύχτα μένει», αλλά και στην πιο δύσκολη σκηνή. Επιπλέον σε άλλο σημείο της συνέντευξής του, ο ηθοποιός μίλησε και για τις εμπειρίες που είχε σε πολλά από τα ταξίδια του. Όσον […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Γιάννης Στάνκογλου: "Έχω φάει γεννητικά όργανα ταύρου, κουκούλι ωμό και κροκόδειλο"

"Ήταν νοστιμότατα όλα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»