Γιώργος Χρυσοστόμου: Με τον χρόνο έχουμε πολεμική σχέση, μου αρέσει να τον κερδίζω

11:36 - 19/01/2023

Όσα είπε ο Γιώργος Χρυσοστόμου στη νέα τηλεοπτική του συνέντευξη. Για την καλλιτεχνική του εξέλιξη, τα απρόσμενα σχόλια από τους θεατές αλλά και τη συνέπεια μίλησε ο Γιώργος Χρυσοστόμου στη συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη στον Alpha.  “Τον πρώτο καιρό έδωσα πάρα πολύ κόπο στην αποδοχή, μετά ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Χρυσοστόμου: Με τον χρόνο έχουμε πολεμική σχέση, μου αρέσει να τον κερδίζω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρυσοστόμου: Με τον χρόνο έχουμε μια πολύ ωραία, πολεμική σχέση και μου αρέσει να τον κερδίζω

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» του Alpha παραχώρησε συνέντευξη ο Γιώργος Χρυσοστόμου και αναφέρθηκε στην απόφαση να δώσει έμφαση στην καλλιτεχνική του εξέλιξη, τα πιο απρόσμενα σχόλια δεχθεί από θεατές καθώς και τη σχέση που διατηρεί με τη συνέπεια και τον χρόνο. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος Χρυσοστόμου σημείωσε πως: «τον πρώτο καιρό έδωσα πάρα πολύ κόπο στην αποδοχή, μετά μου πήρε πολύ χρόνο η απόδοση και τώρα με ενδιαφέρει μόνο η εξέλιξη. Είναι κάτι το οποίο πονάει με την έννοια ότι είναι κάτι που σε βγάζει από τα πολύ σίγουρα μονοπάτια που πας και όταν είναι να πάει λίγο παραπέρα το όλο πράγμα είναι σαν να αλλάζεις δέρμα». «Μου έχει πει ένας θεατής, «ήταν τόσο δύσκολο να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελλάδα και Κύπρος ολοκλήρωσαν τη συμφωνία για την ηλεκτρική διασύνδεση

Πέθανε ο πρώην σύζυγος της Σοφίας Βόσσου και πατέρας της κόρης της, Ερασμίας Μάνου

Κατάθεση υποψηφιοτήτων μέχρι τις 24 Οκτωβρίου και εκλογές στις 24 Νοεμβρίου η εισήγηση Σβίγκου στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ

«Η γη της ελιάς» επιστρέφει και κάνει πρεμιέρα στο Mega την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου στις 21:00

Το ξέσπασμα του Mente Fuerte σε δημοσιογράφο: «Θα με ρωτήσεις κάτι για μένα;»

Συνεδριάζει η Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ - Η εισήγηση της Ράνιας Σβίγκου για συνέδριο στις 1-3 Νοεμβρίου και εκλογές στις 24 Νοεμβρίου