Μπέσσυ Αργυράκη για τη φωτιά στο σπίτι της: «Ήταν το βιός μιας ολόκληρης ζωής που χάθηκε»

09:54 - 18/01/2023

Τη Μπέσσυ Αργυράκη συνάντησε η κάμερα του Happy Day. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε στη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη και την ξενάγησε […] The post Μπέσσυ Αργυράκη για τη φωτιά στο σπίτι της: «Ήταν το βιός μιας ολόκληρης ζωής που χάθηκε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέσσυ Αργυράκη για τη φωτιά στο σπίτι της: «Έχω φανταστεί ότι εδώ στον κήπο θα τρέχουν τα εγγόνια μου»

Στην κάμερα του Happy Day μίλησε η Μπέσσυ Αργυράκη, η οποία ξενάγησε την Όλγα Λαφαζάνη στην εξοχική της κατοικία λίγο έξω από τα Μέγαρα, η οποία κάηκε στη μεγάλη πυρκαγιά το 2018. «Εδώ περάσαμε όλη την καραντίνα και όχι μόνο. Όταν είχαμε και το σπίτι, πριν καεί, μέναμε αρκετό διάστημα. Τώρα έχουμε περιοριστεί σε ένα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μπέσσυ Αργυράκη για τη φωτιά στο σπίτι της: «Ήταν το βιος μιας ολόκληρης ζωής, ελπίζουμε να το ξαναφτιάξουμε»

 Τη Μπέσσυ Αργυράκη συνάντησε η Όλγα Λαφαζάνη και η κάμερα του Happy Day στην εξοχική της To άρθρο Μπέσσυ Αργυράκη για τη φωτιά στο σπίτι της: «Ήταν το βιος μιας ολόκληρης ζωής, ελπίζουμε να το ξαναφτιάξουμε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»