«Δεν πήρα αναβολικά για να υποδυθώ τον Γούλβεριν, το έκανα με τον παραδοσιακό τρόπο» λέει ο Χιου Τζάκμαν

09:38 - 11/01/2023

Για τον ρόλο του Γούλβεριν μίλησε ο Χιου Τζάκμαν τονίζοντας πως δεν έκανε χρήση αναβολικών για να μεταμορφωθεί. Όπως δήλωσε ο ηθοποιός στον Κρις Γουάλας κατά τη διάρκεια μιας πρόσφατης συνέντευξης στο «Who’s Talking to Chris Wallace» του HBO ποτέ δεν κατέφυγε στη χρήση στεροειδών. «Με τα χρόνια οι άνθρωποι ρωτούσαν πήρε στεροειδή;» ρώτησε ο Γουάλας. «Όχι, αγαπώ τη δουλειά μου. Και αγαπώ τον Γούλβεριν», είπε ο Τζάκμαν. «Πρέπει να προσέχω τι λέω εδώ, αλλά μου είχαν πει ποιες είναι οι παρενέργειες αυτών. Και είπα: “Δεν μου αρέσει τόσο πολύ”. Οπότε όχι, το έκανα με τον παραδοσιακό τρόπο. Και σας λέω, έχω φάει περισσότερα κοτόπουλα – λυπάμαι πολύ για όλους τους vegans κ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Πόσος καφές είναι επικίνδυνος για την υγεία της καρδιάς σας;

Ξεπέρασαν τους 290 οι νεκροί από τον τυφώνα Γιάγκι στη Μιανμάρ

Wall Street Journal: «Η κατάπαυση του πυρός ανάμεσα σε Ισραήλ και Χαμάς είναι απίθανη προτού ο Μπάιντεν ολοκληρώσει τη θητεία του»

Η… χάρη που ζήτησε ο Βαγγέλης Μαρινάκης από τους παίκτες του Ολυμπιακού!

Παραμένει άστατος ο καιρός με βροχές και ισχυρές καταιγίδες – Ποιες περιοχές θα «χτυπήσουν» έντονα φαινόμενα

Οι πρώτες αλλαγές Μεντιλίμπαρ στον Ολυμπιακό – Η έκπληξη στην άμυνα και η 11άδα