Πνιγμός βρέφους στον Αλιάκμονα: Ο πατέρας επισκέφθηκε το μνήμα του – Σήμερα θα είχε τα πρώτα της γενέθλια

15:48 - 05/01/2023

Συγκλονίζει ο πατέρας του μωρού που έχασε τη ζωή του στον Αλιάκμονα μιλώντας στο T-live. Για To άρθρο Πνιγμός βρέφους στον Αλιάκμονα: Ο πατέρας επισκέφθηκε το μνήμα του – Σήμερα θα είχε τα πρώτα της γενέθλια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεκρό μωρό στον Αλιάκμονα: Ο πατέρας βρέθηκε στο μνήμα του – «Θα σ’ αγαπώ για πάντα»

Λουλούδια, ένα λούτρινο αρκουδάκι και ένα σημείωμα που αναφέρει πως θα την αγαπά για πάντα, άφησε στο μνήμα του ο πατέρας του 11 μηνών βρέφους που βρήκε τραγικό θάνατο στο φράγμα του Αλιάκμονα. Ο πατέρας του μωρού που έχασε τη ζωή του στον Αλιάκμονα μίλησε στην εκπομπή T-live και ανέφερε συγκινημένος πως: «Για την ημέρα της κήδευσής του ενημερώθηκα από έναν φίλο μου, από συγγενικά πρόσωπα όχι. Της άφησα ένα σημείωμα που λέει “Στην αγαπημένη μου κόρη, θα σ’ αγαπώ για πάντα” το οποίο συνοδεύεται από λίγα λουλούδια και ένα κουκλάκι που είναι για μωράκια» ανέφερε ο πατέρας του μωρού. Για τη γνωριμία του με την 29χρονη μητέρα η οποία φέρεται να πέταξε το παιδί της στο φράγμα του Αλιάκμονα, ο π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο πατέρας του βρέφους που πνίγηκε στον Αλιάκμονα επισκέφθηκε το μνήμα του - «Θα σε αγαπώ για πάντα»

Συντετριμμένος, σήμερα το πρωί, ο πατέρας του 11 μηνών βρέφους που πνίγηκε στο φράγμα του Αλιάκμνονα στη Βέροια καθώς η ίδια του η μητέρα κατηγορείται ότι το πέταξε, επισκέφθηκε το μνήμα του.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σάκης Κατσούλης: «Ο Τριαντάφυλλος με στενοχώρησε γιατί έμπλεξε την οικογένειά μου στη μεταξύ μας κόντρα»

Σία Κοσιώνη: Ο γιος της, Δήμος έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με την πιο τρυφερή φωτογραφία τους

Βασιλική Μιλλούση: Η 3 ετών κόρη της ακολουθεί τα χνάρια της στην ενόργανη γυμναστική – Βίντεο

Γιάννης Αϊβάζης: Ποζάρει στον καθρέφτη του γυμναστηρίου και μας δείχνει τους κοιλιακούς του – Φωτογραφία

Νίκος Ψάρρας για Έλενα Καρακούλη: «Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά, μπήκε στην πρόβα με καθυστέρηση, σκοντάψαμε και γέλασα»

Θανάσης Τσαλταμπάσης – Αγοραστή Αρβανίτη: Το φωτογραφικό άλμπουμ του γάμου τους