«Δεν είπε τίποτα απολύτως… Κανονική κούρσα» – Τι λέει ο οδηγός ταξί που παρέλαβε τη μητέρα από το φράγμα του Αλιάκμονα

08:08 - 03/01/2023

Συγκλονισμένο είναι το πανελλήνιο από την τραγωδία στη Βέροια, όπου μια 29χρονη μητέρα φέρεται να πέταξε το μωρό της στα παγωμένα νερά, όπου και βρήκε τραγικό θάνατο. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι πέταξε το μωρό στο φράγμα του Αλιάκμονα και από εκεί κάλεσε ταξί που τη μετέφερε στο κέντρο της Βέροιας. Διανυκτέρευσε σε ξενοδοχείο αλλάζοντας χρόνο και την επόμενη μέρα, εμφανίστηκε στο πατρικό της. Ο οδηγός ταξί που την παρέλαβε μίλησε σήμερα στον τηλεοπτικό σταθμό Open και σημείωσε: «Εγώ δεν ήξερα τίποτα. 16:05 δόθηκε η κλήση στο φράγμα. Πήγα εκεί, μπήκε η κοπέλα στο πίσω κάθισμα, στα ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης, την άφησα εκεί, πλήρωσε το κόμιστρο. Δεν είπε τίποτα απολύτως… Δεκ κατάλαβα τίποτα, κανονι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος: Εκτιμώμεν όλες τις προσπάθειες διασώσεως των παραδόσεων

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Θα είμαι γριούλα και θα είμαι ακόμα η Ερατώ από τους Ψίθυρους Καρδιάς»

Οι προσκλήσεις και οι αφίξεις για το γάμο της Θεοδώρας και του Μαθιου Κουμάρ

Τρέχει για μεταγραφή ο ΠΑΟΚ – Έκπληξη με Έλληνα και μεγάλο όνομα πρώην της Ρεάλ!

Η Γεσθημανή του Survivor επιστρέφει στην Αθήνα όπου την περιμένει η Στρατονομία για να την συλλάβει

Serie A: Χωρίς νικητή το ντέρμπι της Γιουβέντους με τη Νάπολι