Μελέτης Ηλίας: «Σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

09:30 - 02/01/2023

Ο Μελέτης Ηλίας μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και στο Happy Day για τον ρόλο του ως To άρθρο Μελέτης Ηλίας: «Σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελέτης Ηλίας: «Σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

O ηθοποιός έκανε μια τρομερή αποκάλυψη

Διαβάστε το στο in.gr

Σοκάρει ο Ηλίας Μελέτης: «Σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

Ο ηθοποιός θυμήθηκε μια σκηνή που δεν μπορεί να ξεχάσει

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μελέτης Ηλίας: «Σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

Ο Μελέτης Ηλίας έδωσε συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και στο Happy Day και μίλησε για τον ρόλο του ως πατέρας αλλά και τη φετινή του συνεργασία στο θέατρο Χορν. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τι δεν θα ξεχάσει ποτέ. «Θυμάμαι σε διακοπές την κόρη μου, η οποία τότε έπρεπε να ήταν 3- 3,5 σε τέτοιες κούνιες […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μελέτης Ηλίας: «Έπαθα σοκ, πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

Ο Μελέτης Ηλίας αναφέρθηκε στον ρόλο του ως πατέρας και σε ένα περιστατικό που τον τάραξε πολύ.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σοκ για τον Μελέτη Ηλία: «Πήρα το παιδί μου και το τίναζα ανάποδα»

Ο Μελέτης Ηλίας μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και στο Happy Day για τον ρόλο του ως πατέρας αλλά και τη φετινή του συνεργασία στο θέατρο Χορν.Ο Μελέτης Ηλίας μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και στο Happy Day για τον ρόλο του ως πατέρας αλλά και τη φετινή του συνεργασία στο θέατρο Χορν.Ο γνωστός ηθοποιός δεν θα ξεχάσει ποτέ: «Θυμάμαι σε διακοπές την κόρη μου, η οποία τότε έπρεπε να ήταν 3- 3,5 σε τέτοιες κούνιες καλή ώρα, που έχει κάτω χαλικάκι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς