Γιώργος Αμούτζας: «Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο»

08:24 - 02/01/2023

Ο Γιώργος Αμούτζας παραχώρησε δηλώσεις στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πρόσφατα. «Είναι […] The post Γιώργος Αμούτζας: «Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αμούτζας: «Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο»

Ο Γιώργος Αμούτζας έκανε δηλώσεις στο Happy Day και μίλησε για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πρόσφατα με τον κολικό νεφρού. «Είναι η δουλειά μας αυτή. Ήταν αβάσταχτο κι αφόρητο. Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο. Το έκανα κι ο γιατρός μου είπε ότι θα πρέπει να καθίσω δύο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Αμούτζας: «Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο»

Ο Γιώργος Αμούτζας μίλησε στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πρόσφατα με τον κολικό νεφρού.Ο Γιώργος Αμούτζας μίλησε στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πρόσφατα με τον κολικό νεφρού.«Είναι η δουλειά μας αυτή. Ήταν αβάσταχτο κι αφόρητο. Έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο ότι πρέπει να μπω στο χειρουργείο. Το έκανα κι ο γιατρός μου είπε ότι θα πρέπει να καθίσω δύο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Αμούτζας: «Ήταν αβάσταχτο κι αφόρητο, έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο»

Ο Γιώργος Αμούτζας έχει κερδίσει μεγάλη δημοφιλία μέσα από τη σειρά του Alpha «Σασμός», ωστόσο ο ίδιος λέει ότι ο κόσμος τον φωνάζει μόνο με το όνομα του χαρακτήρα του και όχι με το δικό του. «Στον δρόμο με φωνάζουν “Νικηφόρο”, δεν με φωνάζει Γιώργο κανείς». Στη συνέχεια στη συνέντευξή του στο Happy Day ο […] The post Γιώργος Αμούτζας: «Ήταν αβάσταχτο κι αφόρητο, έγινε κατευθείαν η διάγνωση στο νοσοκομείο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»