Εύη Δρούτσα: «Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή και μού αφαίρεσαν τον πνεύμονα

10:06 - 15/12/2022

Η Εύη Δρούτσα μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day και συγκλόνισε με την εξομολόγησή To άρθρο Εύη Δρούτσα: «Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή και μού αφαίρεσαν τον πνεύμονα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εύη Δρούτσα: «Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή, μου αφαίρεσαν τον πνεύμονα»

«Υπέφερα πολύ» τόνισε η στιχουργός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Εύη Δρούτσα για τη γέννηση της κόρης της : «Έπαθα εμβολή και μού αφαίρεσαν τον πνεύμονα

Η Εύη Δρούτσα μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day»...

Διαβάστε το στο Zougla

Εύη Δρούτσα για τη γέννηση της κόρης της : «Έπαθα εμβολή και μού αφαίρεσαν τον πνεύμονα

Η Εύη Δρούτσα μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day», περιέγραψε τις δύσκολες στιγμές που βίωσε με την υγεία της όταν γέννησε την κόρη της, Μαργαρίτα Δρούτσα. «Εγώ έχω έναν πνεύμονα. Κάνω κάθε μέρα εισπνοές με ένα δύσκολο φάρμακο και το έχω συνηθίσει μία χαρά», είπε αρχικά η Εύη Δρούτσα. Στη συνέχεια η Εύη Δρούτσα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Εύη Δρούτσα: «Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή και μού αφαίρεσαν τον πνεύμονα – Κάνω εισπνοές κάθε μέρα

Στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day  μίλησε η Εύη Δρούτσα και συγκλόνισε με την εξομολόγησή της για τον κίνδυνο που βίωσε στην υγεία της όταν γέννησε την κόρη της, Μαργαρίτα Δρούτσα.Στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day  μίλησε η Εύη Δρούτσα και συγκλόνισε με την εξομολόγησή της για τον κίνδυνο που βίωσε στην υγεία της όταν γέννησε την κόρη της, Μαργαρίτα Δρούτσα.«Εγώ έχω έναν πνεύμονα. Κάνω κάθε μέρα εισπνοές με ένα δύσκολο φάρμακο και το έχω συνηθίσει μία χαρά» ανέφερε αρχικά η γνωστή στιχουργός. «Όταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εύη Δρούτσα: «Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή, μου αφαίρεσαν τον πνεύμονα» - BINTEO

Η Εύη Δρούτσα αναφέρθηκε στη σοβαρή περιπέτεια με την υγεία της, όταν έφερε στον κόσμο την κόρη της, Μαργαρίτα.

Διαβάστε το στο real.gr

Εύη Δρούτσα: "Όταν γέννησα την κόρη μου έπαθα εμβολή, μου αφαίρεσαν τον πνεύμονα"

"Υπέφερα πολύ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς