Νικολέτα Κοτσαηλίδου: Ποια είναι η σχέση της με τη Μαρίνα Ασλάνογλου;

17:58 - 09/12/2022

Η Νικολέτα Κοτσαηλίδου πρωταγωνιστεί στη σειρά «Κάνε ότι κοιμάσαι» όπου υποδύεται μια αστυνομικό που προσπαθεί να «λύσει» το κουβάρι της κεντρικής δολοφονίας στη σειρά μυθοπλασίας και όσων εμπλέκονται σε αυτή. Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» η ηθοποιός ανέφερε ότι εκτός από τον Σπύρο Παπαδόπουλο γνωρίζεται αρκετά καλά και με άλλους ηθοποιούς του καστ. Έφερε μάλιστα […] The post Νικολέτα Κοτσαηλίδου: Ποια είναι η σχέση της με τη Μαρίνα Ασλάνογλου; appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικολέτα Κοτσαηλίδου: Μου είναι πανεύκολο να παίζω με τον Σπύρο Παπαδόπουλο

Όσα είπε για τον πρώην σύνροφο της!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νικολέτα Κοτσαηλίδου: Μου είναι πανεύκολο να παίζω με τον Σπύρο Παπαδόπουλο

Όσα είπε η Νικολέτα Κοτσαηλίδου για τον πρώην σύνροφο της, Σπύρο Παπαδόπουλο. Για την συνεργασία με τον Σπύρο Παπαδόπουλο μίλησε από καρδιάς η Νικολέτα Κοτσαηλίδου, όταν βρέθηκε καλεσμένη στο Στούντιο 4 με αφορμή την επιτυχημένη σειρά της ΕΡΤ, “Κάνε ότι κοιμάσαι” την Παρασκευή. “Η παρουσία του Σπύρου στη σειρά είναι θετικό στοιχείο στο ότι είναι ... Περισσότερα To άρθρο Νικολέτα Κοτσαηλίδου: Μου είναι πανεύκολο να παίζω με τον Σπύρο Παπαδόπουλο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νικολέτα Κοτσαηλίδου: «Νομίζω ότι γίνεται ένα λάθος με τον Σπύρο Παπαδόπουλο»

Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Νικολέτα Κοτσαηλίδου, το απόγευμα της Παρασκευής, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Νικολέτα Κοτσαηλίδου: «Νομίζω ότι γίνεται ένα λάθος με τον Σπύρο Παπαδόπουλο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Νικολέτα Κοτσαηλίδου: «Νομίζω ότι γίνεται ένα λάθος με τον Σπύρο Παπαδόπουλο»

Η Νικολέτα Κοτσαηλίδου βρέθηκε καλεσμένη στο Στούντιο 4 με αφορμή τη συμμετοχή της στη σειρά της To άρθρο Νικολέτα Κοτσαηλίδου: «Νομίζω ότι γίνεται ένα λάθος με τον Σπύρο Παπαδόπουλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νικολέτα Κοτσαηλίδου: "Νομίζω ότι γίνεται ένα λάθος με τον Σπύρο Παπαδόπουλο"

"Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από το να παίζω με τον Σπύρο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»