Λευτέρης Πανταζής: «Αλήθεια λες; Δεν έχω ιδέα»

11:46 - 30/11/2022

Ο Λευτέρης Πανταζής μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε για την κόρη του, Κόννυ […] The post Λευτέρης Πανταζής: «Αλήθεια λες; Δεν έχω ιδέα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Παγωτό» ο Λευτέρης Πανταζής – Τι δεν γνώριζε για εκείνον: «Αλήθεια λες; Δεν έχω ιδέα!»

Για την κόρη του, Κόννυ Μεταξά, αλλά και για το ενδεχόμενο να συμμετάσχει στη Eurovision, μίλησε ο Λευτέρης Πανταζής  στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα», ο οποίος έμαθε για πρώτη φορά τι εμφανίζεται στην αναζήτηση της Google δίπλα στο όνομά του.Για την κόρη του, Κόννυ Μεταξά, αλλά και για το ενδεχόμενο να συμμετάσχει στη Eurovision, μίλησε ο Λευτέρης Πανταζής  στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα», ο οποίος έμαθε για πρώτη φορά τι εμφανίζεται στην αναζήτηση της Google δίπλα στο όνομά του.«Μου έκαναν πρόταση και φέτος για τη Eurovision. Είπα ότι, αν θα πάω, θα πρέπει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»